کد خبر: 33532 A

شهرداری ایلام پس از یک اقدام فرهنگی ومعنوی و به منظور ارج نهادن به مقام شامخ شهداء با اعزام خانواده های معزز شهداء به بارگاه مقدس ثامن الحجج علی ابن موسی الرضا (ع) به بازدید و سرکشی و زیارت قبولی این خانواده های محترم و معزز رفت.

ایلنا - ایلام: شهرداری ایلام پس از یک اقدام فرهنگی ومعنوی و به منظور ارج نهادن به مقام شامخ شهداء با اعزام خانواده های معزز شهداء به بارگاه مقدس ثامن الحجج علی ابن موسی الرضا (ع) به بازدید و سرکشی و زیارت قبولی این خانواده های محترم و معزز رفت.

به گزارش خبرگزاری ایلنا، شهردار ایلام در این بازدید با بیان اینکه شهدائ نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران علی الخصوص شهدای شهرداری ایلام در دوران 8 سال دفاع مقدس دلاوریها و جانبازیهای نمودند و خدمت ارزنده و بی نظیری در خدمت در راه خدا و خدمت به مردم کشور عزیز ایران را به منصه ظهور رسانیدند و هر آنچه که ما داریم از خون پاک این شهیدان والامقام و گلگون کفن است و بار امانت ادامه راه شهداء رابه ودیعه مانده است در طی این بازدید شهردار ایلام از نزدیک به بررسی وضعیت و مشکلات فراروی این خانواده ها پرداخت و به سوالات و نکته نظرات آنها پاسخ داد.

منصوری در خصوص پیگیری درخواست های این خانواده جهت بکارگیری فرزندان آنها در شهرداری مساعدت و دستورات لازم در خصوص مساعدت و همکاری را صادر كرد.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر