کد خبر: 24701 A

رزمایش تاكتیكی گردان های پیاده و تخصصی تیپ 11 امیر المومنین (ع) به مدت 5 روز با قرار گرفتن در شرایط سخت در منطقه عمومی مهران برگزار شد.

ایلنا - ایلام: رزمایش تاكتیكی گردان های پیاده و تخصصی تیپ 11 امیر المومنین (ع) به مدت 5 روز با قرار گرفتن در شرایط سخت در منطقه عمومی مهران برگزار شد.

به گزارش خبرگزاری ایلنا در این رزمایش که در منطقه ای به وسعت 32 کیلومتر اجرا شد گردان های تخصصی توپخانه، پیاده، مهندسی و پشتیبانی، مخابرات و گردان های عملیاتی شرکت داشتند.

سرهنگ پاسدار موسی بیگی، فرمانده تیپ 11 امیرالمومنین (ع)، هدف از برگزاری این رزمایش را بالا بردن توان رزمی و عملیاتی نیروها، تلفیق آموزش های عملی و تئوری، ارتقای سطح مهارت رزمی بسیجیان و سربازان تیپ حضرت امیر المومنین (ع) و نیز تست انواع سلاح های سبک، نیمه سنگین و سنگین عنوان کرد.

موسی بیگی افزود: رزمایش های عملیاتی تیپ 11 امیرالمؤمنین (ع) به منظور حفظ آمادگی رزمی و تمرین عملی آموزش ها در مناطق مختلف استان و شهرستان مرزی مهران برگزار می شود.

لازم به ذكر است نیروهای عمل کننده در این رزمایش با استفاده از اجرای آتش ادوات، ضدزره، توپخانه، بمباران هوایی و هجوم زمینی به اهداف از پیش تعیین شده خود دست یافتند.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر