کد خبر: 24686 A

ساماندهی نخبگان و فراهم كردن بستر برای بروز و ظهور استعدادهای آنان می تواند گامی مهم در راستای تشویق آنها در تصمیم گیری ها و اعتماد به این قشر فرهیخته باشد.

ایلنا - ایلام: غلام علیدادی در نشست مجمع عالی نخبگان بسیج با موضوع بررسی راهكارهای ارتقا جایگاه نخبگان جوان شهرستان دهلران اظهار كرد: نخبگان قشر برجسته و اثرگذار در تولید علم، فناوری، فرهنگ سازی و مدیریت هستند و باید بطور ویژه مورد حمایت قرار گیرند.

به گزارش خبرگزاری ایلنا وی افزود: ساماندهی نخبگان و فراهم كردن بستر برای بروز و ظهور استعدادهای آنان می تواند گامی مهم در راستای تشویق آنها در تصمیم گیری ها و اعتماد به این قشر فرهیخته باشد.

سرپرست فرمانداری دهلران بر تولید علم و اندیشه تاكید كرد و ادامه داد: سرمایه گذاری روی فكر و اندیشه در راستای تولید علم باعث پیشرفت و ترقی جامعه در ابعاد گوناگون می شود.

علیدادی با تاكید بر رشد استعدادهای برتر شهرستان اضافه كرد: حضور جوانان دهلران در مسابقه های ملی و كسب عناوین برتر در رشته های علمی، فرهنگی، هنری و ورزشی نشانه توانمندی و وجود استعدادهای برتر در این عرصه است.

وی از برگزاری همایش نخبگان در دهلران خبر داد و گفت: تجلیل از نخبگان علمی، فرهنگی، هنری و ورزشی می تواند عامل تشویق سایر افراد برای حضور در عرصه های مختلف باشد.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر