کد خبر: 23147 A

نماینده آبدانان:

قیام امام حسین به ما درس ایثار و شهادت آموخت و به واسطه ریختن خون امام حسین (ع) و یاران با وفایش بود كه اسلام را تا الان بیمه نمود و به ما افتخار شیعه بودن و ایثار وشهادت را داد.

ایلنا - ایلام: نماینده شهرستانهای آبدانان، دره شهر و دهلران در مجلس شورای اسلامی از هیئت عزاداری آبدانان بازدید و در جمع عزاداران هیئت سالار شهیدان(ع) ضمن تسلیت ایام سوگواری سرور و سالار شهیدان حضرت ابا عبدالله الحسین (ع) گفت: قیام امام حسین به ما درس ایثار و شهادت آموخت و به واسطه ریختن خون امام حسین (ع) و یاران با وفایش بود كه اسلام را تا الان بیمه كرد و به ما افتخار شیعه بودن و ایثار و شهادت را داد.

به گزارش خبرگزاری ایلنا علی محمد احمدی گفت: عشق حسین (ع) تا قیام قیامت در سینه ما مسلمان جای دارد، لذا اگر غیر از این بود تا الان اثری از ایثار، شهادت و دلداگی نبودو ما همه مفتخریم كه خادم حضرت ابا عبدالله الحسین (ع) هستیم.

احمدی گفت: با توجه به تهاجم فرهنگی استكبار جهانی علیه نظام جمهوری اسلامی باید همه حسین وار در مقابل تمام یزیدیان زمان بایستیم و نگذاریم انقلابی كه بر گرفته از خون سرخ حسین (ع) و خون بهای هزاران شهید است با كوچكترین تهدیدی مواجه شود.

در پایان عباس نوری رئیس شورای هیئات مذهبی شهرستان گزارشی از چگونگی بر گزاری مراسم هیئات مذهبی و مشكلات و كمبودها ارائه کردند.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر