کد خبر: 21424 A

استاندار ایلام، معاون عمرانی استانداری، مدیرعامل شركت آبفار، فرماندار شهرستان آبدانان و جمعی از مسئولین محلی این شهرستان، از پروژه آبرسانی به روستاهای گنداب و انجیره بازدید کردند.

ایلنا - ایلام: عباس زاده مشكینی استاندار، كرمی معاون عمرانی استانداری، دوستعلی مدیرعامل شركت آبفار، فرماندار شهرستان آبدانان و جمعی از مسئولین محلی این شهرستان، از پروژه آبرسانی به روستاهای گنداب و انجیره بازدید کردند.

به گزارش خبرگزاری ایلنا در این بازدید دوستعلی ضمن عرض خیرمقدم و تسلیت به مناسبت فرا رسیدن ماه محرم و ایام سوگواری سالار شهیدان به حضور بازدید كنندگان محترم و مردم شریف ایران اسلامی، گزارشی از وضعیت آب شرب در سطح روستاهای شهرستان آبدانان ارائه کرد و گفت: با توجه به خشكسالی های سنوات گذشته این شركت با حمایت مسئولین اقدام به مطالعه و اجرای پروژه آبرسانی به روستاهای گنداب و انجیره نموده كه سابقا" این دو روستا از طریق آبرسانی سیار تأمین آب می شدند.

وی همچنین مشخصات این پروژه را حفر چاه به عمق 220 متر و با سطح آبدهی 15 لیتر در ثانیه، اجرای 22 كیلومتر خط انتقال، احداث 2 باب ساختمان ایستگاه پمپاژ به مساحت 165 مترمربع، احداث 1500 متر مكعب مخزن بتنی و احداث راه دسترسی به طول 3500 متر عنوان کرد.

دوستعلی افزود: برای اجرای كامل این پروژه اعتباری بالغ بر 25 میلیارد ریال نیاز است كه اعتبار هزینه شده تاكنون 2500 میلیون ریال می باشد و با تكمیل آن مشكل آب 2 روستا با 404 خانوار و جمعیتی بالغ بر 2400 نفر مرتفع می شود.

در پایان این بازدید استاندار ایلام از خدمات و زحمات مجموعه آبفار استان ایلام تقدیر و تشكر کرد.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر