کد خبر: 21417 A

اعضاء ستاد امر به معروف ونهی از منکر شهرستان از مساجد و تکایای روستاهای حاشیه و مناطق محروم شهر ایلام بازدید کردند.

ایلنا - ایلام: اعضای ستاد امر به معروف و نهی از منکر شهرستان از مساجدو تکایای روستاهای حاشیه ومناطق محروم شهرایلام بازدید کردند.

به گزارش خبرگزاری ایلنا، حیاتی فرماندار در این بازدیدضمن گرامیداشت ایام سوگواری سید وسالارشهیدان افزود: امر به معروف و نهی از منکر دو فریضه مهم الهی است که در صورت توجه صحیح و مسئولانه، تمام افراد می توانند بسیاری از انحراف های موجود در جامعه را برطرف کنند.

وی ادامه داد: اگر این دو فریضه، غریب واقع نمی شد، امروز شاهد بعضی از انحراف های اجتماعی موجود در جامعه نبودیم.حیاتی اظهار کرد: در شرایطی که دنیای استکبار تلاش دارد با استفاده از شبیخون فرهنگی، زمینه انحراف جوانان و آینده سازان ایران اسلامی را فراهم آورد، احیای امر به معروف و نهی از منکر می تواند توطئه آنان را خنثی کند.

وی گفت: اجرای این دوفریضه الهی وظیفه فرد و یا دستگاه خاصی نیست و همه مردم باید با رعایت مراتب امر به معروف و نهی از منکر، نسبت به اجرای آن بی تفاوت نباشند و در ترویج این فرهنگ در جامعه تلاش کنند.

حیاتی اظهار امیدواری کرد در سایه فضای معنوی ایام سوگواری سید و سالار شهیدان شاهد ترویج فرهنگ امر به معروف و در نتجه پاک شدن جامعه از ناپاکیهای اجتماعی باشیم.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر