کد خبر: 16488 A

تکمیل طرح‌های عمرانی و رفع مشکلات روستائیان از اولویت‌های کاری فرمانداری ایلام است که در دستور کار قرار دارد.

ایلنا – ایلام: نشست دهیاران و روسای شوراهای اسلامی روستایی روز یک شنبه با حضور شوهانی نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی، حیاتی فرماندار، حکیمی مدیر کل امور روستایی استانداری و مدیران ادارات شهرستان در محل فرمانداری برگزار شد.

به گزارش خبرگزاری ایلنا حیاتی فرماندار در جمع دهیاران شهرستان ایلام گفت: رفع مشکلات و محدودیت روستاهای ایلام مورد عنایت واقع شده است.

وی ادامه داد: برای رفع مشکلات و محدودیت مناطق روستایی شهرستان ایلام تلاش‌های فراوانی شده و برنامه‌های مختلفی تدوین و طراحی شده است.

حیاتی تصریح کرد: تکمیل طرح‌های عمرانی و رفع مشکلات روستائیان از اولویت‌های کاری فرمانداری ایلام است که در دستور کار قرار دارد.

فرماندار ایلام گفت: امروز نیز با حضور نماینده مردم ایلام، ایوان، مهران، ملکشاهی، سیروان و چرداول نیز از طرح‌های مختلف در دست اجرا در شهرستان ایلام بازدید به عمل می آید.

در ادامه جلسه شوهانی نماینده مردم ایلام، ایوان، مهران، ملکشاهی، سیروان و چرداول در مجلس شورای اسلامی گفت: صدای محرومیت ایلام به گوش مجلسیان رسانده شده است.

شوهانی در نشست با دهیاران شهرستان ایلام اظهار داشت: استان در حال توسعه ایلام دارای مشکلات و محدودیت‌های ویژه‌ای است.

وی ادامه داد: سعی و تلاشم در مدت زمان فعالیتم در مجلس صرف معرفی استان ایلام به نمایندگان مجلس و مسئولان ارشد کشوری برای رفع مشکلات آن بوده است. استان ایلام از جمله شهرستان ایلام به عنوان مرکز استان نیازمند توجه ویژه مسئولان امر است.

شوهانی تصریح کرد: مسئولان امر باید با تزریق اعتبارات ویژه در راستای رفع محرومیت این استان در حال توسعه تلاش بیشتری داشته باشند.

نماینده مردم ایلام، ایوان، مهران، ملکشاهی، سیروان و چرداول در مجلس شورای اسلامی گفت: تکمیل طرح‌های نیمه تمام و اجرای طرح‌های جدید از نیازهای عمده استان ایلام است.

وی ادامه داد: توسعه روستاهای ایلام نیز از اولویت‌های اساسی بوده که منجر به توسعه استان ایلام خواهد و تمام دهیاران باید در راستای تحقق این امر کوشا باشند.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر