کد خبر: 101271 A

مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی ایلام:

261 اثر از علاقه مندان سراسر کشور به دبیرخانه جشنواره ملی رضوی در این استان ارسال شده است.

ایلنا: اثر از علاقه مندان سراسر کشور به دبیرخانه جشنواره ملی رضوی در این استان ارسال شده است. مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی ایلام اظهار کرد: این آثار شامل خاطره نویسی و سفرنامه نویسی با موضوع رضوی بوده که برای دومین سال متوالی در ایلام همزمان با دهه کرامت برگزار می‌شود.

به گزارش ایلنا وی استقبال جشنواره امسال را مطلوب ارزیابی کرد و افزود: مهلت ارسال آثار پایان یافته و کار بررسی آن‌ها توسط سه تن از داوران برجسته استان در حال انجام است.

وی زمان برگزاری این جشنواره را ۱۷ شهریور ماه عنوان کرد و ادامه داد: جشنواره امسال در دو گروه سنی بالای ۱۸سال و زیر ۱۸سال برگزار و در هر بخش هشت نفر به عنوان برگزیده معرفی و مورد قدردانی قرار می‌گیرند.

مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی ایلام بیان کرد: برگزیدگان نخست هر بخش نیز به جشنواره فرهنگی، هنری امام رضا (ع) که همزمان با میلاد با سعادت این امام همام در خراسان رضوی برگزار می‌شود، راه خواهند یافت.

وی اشاعه و ترویج فرهنگ منور رضوی، گسترش فعالیت‌های فرهنگی هنری و مذهبی و مرتبط با سیره ائمه معصومین بویژه امام رضا (ع) و گرامیداشت تولید کنندگان و پدیدآورندگان آثار بر‌تر فرهنگی هنری در زمینه سیره، شخصیت و معارف امام رضا (ع) و کمک به انتشار گسترده‌تر این آثار را از اهداف برگزاری این جشنواره برشمرد.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر