کد خبر: 101263 A

حجت الاسلام محمد کاروند مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان ایلام، راه اندازی دفا‌تر نمایندگی اوقاف شهرستان‌های استان ایلام را اقدامی خوب و موثر در جهت تسریع رسیدگی به امور موقوفات، بقاع متبرکه و تکریم ارباب رجوع دانست.

ایلنا: حجت الاسلام محمد کاروند مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان ایلام، راه اندازی دفا‌تر نمایندگی اوقاف شهرستان‌های استان ایلام را اقدامی خوب و موثر در جهت تسریع رسیدگی به امور موقوفات، بقاع متبرکه و تکریم ارباب رجوع دانست.

به گزارش ایلنا، وی اظهار کرد: با رایزنی‌ها و برنامه ریزی‌های صورت گرفته این اداره کل در نظر دارد برای تمامی شهرستان‌های این استان، دفا‌تر نمایندگی و اداره شهرستان راه اندازی کرده تا از تمرکز فعالیت‌ها و برنامه‌های عمرانی و فرهنگی در مرکز استان کاسته شود.

حجت الاسلام کاروند، از راه اندازی اداره اوقاف شهرستان ایلام نیز خبر داد و افزود: ان شاء الله در آینده نزدیک به ترتیب اولویت در سایر شهرستان‌های استان دفا‌تر نمایندگی راه اندازی خواهد شد.

مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان ایلام، اجرای برنامه‌های فرهنگی و قرآنی در سطح بقاع متبرکه، تسریع در انجام فعالیت‌های عمرانی بقاع متبرکه، امام زادگان، تبیلغ و ترویج فرهنگ وقف در سطح شهرستان‌های این استان را از اهداف راه اندازی ادارات و دفا‌تر نمایندگی اوقاف شهرستان‌ها عنوان کرد.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر