کد خبر: 100797 A

13پروژه در شهر ایلام در زمینه های عمرانی، فرهنگی، ترافیکی، خدمات شهری، حمل و نقل عمومی با اعتباری بالغ بر 51 میلیارد ریال در هفته دولت با حضور استاندار افتتاح شد.

ایلنا: 13 پروژه در شهر ایلام در زمینه های عمرانی، فرهنگی، ترافیکی، خدمات شهری، حمل و نقل عمومی با اعتباری بالغ بر 51 میلیارد ریال در هفته دولت با حضور استاندار، معاون عمرانی استانداری، فرماندار، شهردار، اعضای شورای اسلامی شهر و جمعی از مسئولین افتتاح شد.

به گزارش ایلنا یکی از پروژه‌هایی که در این هفته افتتاح شد، کمربندی شمالی و حذف پیچ خطرناک میدان ارغوان بود که بعد از 12 سال و البته با تحمیل هزینه های سنگین به شهروندان درطول این مدت، با همت و پیگیری شهردار و مساعدت جناب آقای استاندار با اعتبار 20 میلیارد ریال اجرایی شد.

در حوزه ترافیک و حمل و نقل عمومی پروژه هاییی چون میدان سلمان فارسی با اعتبار 550 میلیون ریال، میدان مرزداران با اعتبار 450 میلیون ریال، ژئو بلوک بلوار ولی محمد امیدی با اعتبار 800 میلیون ریال، میدان شاهد با اعتبار500 میلیون ریال، فاز 2 ساماندهی بلوار مدرس با اعتبار 2 میلیارد و 200 میلیون ریال، بلوار رحمت با اعتبار 800 میلیون ریال، بلوار ورزش با اعتبار 700 میلیون ریال، رفوژ بلوار جمهوری با اعتبار 361 میلیون ریال، پارک هفت تیر وفاز 2 پارک تیر با اعتبار بیش از 8 میلیارد و 700 میلیون ریال از دیگر پروژه های افتتاحی شهرداری در هفته دولت بودند.

ایجاد سینمای 7 بعدی در پارک کوثر برای اولین بار در غرب کشور با اعتبار یک میلیارد و 500 میلیون ریال از دیگر پروژه هایی افتتاحی شهرداری در هفته دولت بود که با هزینه بخش خصوصی اجرا شد.

از دیگر اقدامات شهرداری در هفته دولت خرید 10 دستگاه ماشین آلات سنگین ونیمه سنگین با اعتبار 15 میلیارد ریال بود.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر