کد خبر: 100308 A

فرمانده سپاه امیر المومنین(ع) استان ایلام در مراسم گرامیداشت روز فرهنگ پهلوانی و ورزش زورخانه‌ای:

ترویج معروفات و مبارزه با منکرات را خط مشی خود قرار دهید و در حلقه‌های صالحین معنویت را به ورزش اضافه کنید چرا که معنویت و ورزش در کنار هم همانند دو بال پرنده هستند که باعث پرواز ورزشکار در میادین مختلف می‌شود.

ایلنا: سردار کاکی در مراسم گرامیداشت روز فرهنگ پهلوانی و ورزش زورخانه‌ای به ورزشکاران گفت: ترویج معروفات و مبارزه با منکرات را خط مشی خود قرار دهید.

به گزارش ایلنا، سردار سید صادق کاکی فرمانده سپاه امیر المومنین (ع) استان ایلام در مراسم گرامیداشت روز فرهنگ پهلوانی و ورزش زورخانه‌ای به ورزشکاران بسیجی توصیه کرد: ترویج معروفات و مبارزه با منکرات را خط مشی خود قرار دهید و در حلقه‌های صالحین معنویت را به ورزش اضافه کنید چرا که معنویت و ورزش در کنار هم همانند دو بال پرنده هستند که باعث پرواز ورزشکار در میادین مختلف می‌شود.

وی در ادامه به بحث منش و جوانمردی ورزشکاران پرداخت و از امام علی (ع) به عنوان برجسته‌ترین شخصیت جوانمرد و ایثارگر تاریخ نام برد.

فرمانده سپاه امیرالمومنین (ع) استان ایلام در ادامه داستان جنگ خندق، جنگ احد و همچنین خفتن امام علی (ع) در خوابگاه پیامبر را بیان کرد و گفت شما ورزشکاران افتخار کنید که مقتدای امیرالمومنین (ع) هستید.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر