کد خبر: 84467 A

معاون سیاسی و امنیتی استانداری البرز مطرح کرد:

نظارت بر عملکرد ارائه دهنده‌گان سرویس های ارتباطی و فناوری اطلاعات از آنجا که ارتباط مستقیم با رضایت عموم مردم دارد بسیار حایز اهمیت است.

ایلنا: معاون سیاسی و امنیتی استانداری البرز بر اهمیت و نقش مباحث امنیت و نظارت بر سرویس‌های ارتباطی و فناوری اطلاعات استان تاکید کرد.

به گزارش ایلنا در کرج ناصر رجبی در همایش تجلیل از عملکرد یک ساله کمیته پایش و کنترل سرویس های ارتباطی گفت: بحث نظارت بر عملکرد ارائه دهندگان سرویس های ارتباطی و فناوری اطلاعات از آنجا که ارتباط مستقیم با رضایت عموم مردم دارد بسیار حایز اهمیت است، و به‌ این خاطر حاصل عملکرد این کمیته و فعالیت آن برای ما اهمیت ویژه‌ای دارد.

رجبی با اشاره به نقش به سزای ارتباطات و فناوری اطلاعات در ارائه خدمات مختلف به مردم و سرعت بخشیدن به کارها، عملکرد هماهنگ و متناسب در برخورد با تخلفات را بسیار مهم دانست و گفت: هرچند لازم است در برخوردها با انصاف و دقت، عمل کرد تا حقی ضایع نشود اما جایی که پای منافع مردم در میان باشد گذشت و اغماض جایز نیست و لازم است با متخلف قاطعانه برخورد کرد.

وی همچنین در پایان از همه دستگاه های دولتی و خصوصی استان خواست, همکاری مناسب و مساعد برای پیشبرد اهداف با این کمیته داشته باشند.

معاون سیاسی و امنیتی استانداری البرز
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر