کد خبر: 84386 A

به همت اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان البرز:

این نمایشگاه از تاریخ 27 خرداد لغایت 4 تیرماه 1392 در نگار خانه فجر اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان البرز دایر شد./ 17 تابلو در معرض دید عموم قرار داده شده, که با سبک آبرنگ، مداد رنگی و رنگ روغن روی بوم، کاغذ و ابریشم، و تکنیک رئال و کلاسیک نقاشه شده است.

ایلنا: با همکاری معاونت هنری و سینمایی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان البرز نمایشگاه نقاشی هنر حقیقت، نیکخواهی، بردباری پس از نمایش در بیش از 40 کشور و 200 شهر جهان، برای دومین بار در ایران و اولین بار در استان البرز برگزار شد.

به گزارش ایلنا در کرج با همکاری معاونت هنری و سینمایی این اداره کل نمایشگاه نقاشی هنر حقیقت، نیکخواهی، بردباری پس از نمایش در بیش از 40 کشور و 200 شهر جهان، برای دومین بار درایران و اولین بار در استان البرز برگزار شد.

این نمایشگاه با مدیریت محمود صادقی، از تاریخ 27 خرداد لغایت 4 تیرماه 1392 در نگار خانه فجر اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان البرز دایر شد.

در این نمایشگاه از مجموع 70 اثر خلق شده، 17 تابلو در معرض دید عموم قرار داده شد, که با سبک آبرنگ، مداد رنگی و رنگ روغن روی بوم، کاغذ و ابریشم، و تکنیک رئال و کلاسیک و با سه هدف هنر، فرهنگ و حقوق بشر به جامعه هنرمندان، مسئولین دولتی و عموم مردم به نمایش درآمده است.

شایان ذکر است علاقه مندان می‌توانند برای دریافت اطلاعات بیشتر و آگاهی از برگزاری نمایشگاه‌های بعدی، به سایت www.zsr-art.comمراجعه نمایند.

استان البرز میزبان نمایشگاه نقاشی هنر حقیقت شد
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر