کد خبر: 84385 A

مدیر کل حمل و نقل و پایانه‌های استان البرز خبر داد:

دراستان البرز 26 شركت حمل و نقل مسافر با در اختیار داشتن 2535 دستگاه انواع وسایل نقلیه عمومی شامل اتوبوس، مینی بوس و سواری گرایه در ایام تابستان به مسافران سرویس دهی می‌کنند.

ایلنا: اداره كل حمل و نقل و پایانه های استان البرز با تمامی امكانات، تجهیزات ونیروی انسانی آماده خدمت‌رسانی در زمینه سفرهای تابستانی هموطنان با رویكرد توجه هرچه بیشتر به مقوله ایمنی و آسایش در سفر برای شهروندان استان است.

به گزارش ایلنا در کرج محمد جواد عطرچیان مدیر این اداره كل در آستانه آغاز سفرهای تابستانی, از آمادگی كامل بخش حمل و نقل جاده‌ای این استان خبر داد و انجام هماهنگی كامل با انجمن‌های صنفی، نظارت بیشتر بر فعالیت شركت‌های حمل و نقل مسافر، استفاده از ناوگان ایمن و مناسب برای جابجایی مسافران و هماهنگی با سایر دستگاه‌های ذیربط را از جمله اقدامات انجام شده برای فراهم كردن شرایط سفر ایمن برای مسافران ذكر كرد.

وی با بیان اینکه در سال 90 بیش از 2میلیون مسافر طی 123 هزار سفر از استان البرز جابجا شده‌اند، افزود: دراستان البرز 26 شركت حمل و نقل مسافر با در اختیار داشتن 2535 دستگاه انواع وسایل نقلیه عمومی شامل اتوبوس، مینی بوس و سواری کرایه در ایام تابستان به مسافران سرویس دهی می‌کنند و آمادگی لازم برای برقراری سرویس‌های فوق العاده در صورت ضرورت و در ایام خاص در استان وجود دارد.

مدیر كل حمل و نقل و پایانه‌های استان البرز ضمن تاكید بر انجام سفرهای برنامه‌ریزی شده به منظور رفاه بیشتر گفت: مسافران و كاربران بخش حمل و نقل جاده ای می‌توانند با ارسال نظر و پیشنهادهای خود از طریق صندوق‌های نصب شده در پایانه مسافری استان البرز ما را در ارائه خدمات مناسب‌تر یاری رسانند. همچنین در صورت وجود مشكل و یا نیاز به راهنمایی بیشتر نمایندگی اداره كل در پایانه مسافری استان به صورت شبانه روزی پاسخگوی مسافران خواهند بود.

وی در پایان خاطر نشان کرد: مرکز مدیریت راه‌های استان نیز به صورت شبانه روزی بر تردد در محورها نظارت داشته و با اطلاع رسانی وضعیت ترافیک استان، هماهنگی لازم را برای برقراری تردد ایمن با سایر دستگاه‌های ذی ربط انجام می‌دهد و با شماره تلفن های 3-34184000 پاسخگوی مسافران در خصوص وضعیت ترافیک در محورهای استان است.

حمل و نقل استان البرز محیای سفرهای تابستانی مسافران
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر