کد خبر: 7916 A

جانشین فرمانده انتظامی استان البرز:

اسباب آسایش در زندگی امروز بسیار وجود دارد اما جایگاه آرامش از آسایش متفاوت است و می توان گفت آرامش بدون برقراری امنیت حاصل نمی شود و در واقع خروجی امنیت، آرامش است.

 ایلنا-کرج: امنیت در گرو قدرت حاصل می شود و کسانی موفق هستند که قدرت دارند همچنین هیچ قدرتی بالاتر از علم و دانش وجود ندارد.

به گزارش ایلنا جانشین فرمانده انتظامی استان البرز در همایش انضباط اجتماعی به مناسبت هفته ناجا که صبح امروز در مدرسه شاهد عصمت برگزار شد گفت: خداوند در قرآن فرموده، بهترین شهر برای زندگی و اقامت شهری است که در آن امنیت برقرار باشد بنابراین امنیت مقوله ای عظیم است که تا به آن دچار نشویم قدرش را نمی دانیم.

سرهنگ علی صالحی افزود: زندگی در آرامش نشان دهنده نقش امنیت در زندگی اجتماعی است و می توان گفت که امنیت زیرساخت آرامش است.

وی اضافه کرد: امروز بی امنی در کشورهای اطراف موج می زند و از همین رو می توان تعداد زیادی افغانی، عراقی و پاکستانی را دید که بدلیل ناامنی به ایران پناه آورده اند.

صالحی تصریح کرد: اسباب آسایش در زندگی امروز بسیار وجود دارد اما جایگاه آرامش از آسایش متفاوت است و می توان گفت آرامش بدون برقراری امنیت حاصل نمی شود و در واقع خروجی امنیت، آرامش است.

وی اظهار داشت: درباره امنیت شهر مردم باید قضاوت بکنند و یکی از افتخارات نیروی انتظامی این است که هنوز باب شهادت بر روی کارکنان آن باز است.

صالحی اشاره کرد: امروز دشمن به دلیل عدم توانایی برای مقابله با اقتدار ایران اقدام به فحاشی و توهین کرده است و ایران با قدرتی که دارد توانسته امنیت کشور را در برابر هجمه های دشمن حفظ کند.

وی خطاب به دانش آموزان خاطرنشان ساخت: امنیت در گرو قدرت حاصل می شود و کسانی موفق هستند که قدرت دارند همچنین هیچ قدرتی بالاتر از علم و دانش وجود ندارد.

وی ادامه داد: خداوند بالاترین و بهترین منبع نور و دانش است و از این رو دانش آموزان باید بیش از هر چیز به او نزدیک شوند.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر