کد خبر: 7908 A

مدیر کل آموزش و پرورش ناحیه 3 کرج:

درست است که خوراک و پوشاک در زمره نخستین نیازهای آدمی جای دارد اما انسان برای این که بتواند پله های کمال را طی و به جایگاه خداگونه دست یابد نیازمند امنیت است.

ایلنا-کرج: مدیر آموزش و پرورش ناحیه 3 کرج گفت: امنیت نقش بسیار مهمی در پشت سر گذاشتن پله های کمال و ترقی و برای بالندگی و شکوفایی انسانی دارد.

به گزارش ایلنا احمدعلی قنبر هراتی در همایش انضباط اجتماعی به مناسبت هفته ناجا که صبح امروز در مدرسه شاهد عصمت برگزار شد، گفت: همکاری نیروی انتظامی با آموزش و پرورش مثال زدنی است.

احمدعلی قنبر هراتی ادامه داد: امروز نیروی انتظامی در نظام مقدس جمهوری اسلامی مظهر اقتدار در تمام عرصه ها است به ویژه اهتمام خاصی به برقراری نظم و امنیت اجتماعی دارد و از این رو اسباب رشد و بالندگی تمام اقشار جامعه را فراهم می کند.

وی تصریح کرد:به یمن امنیتی که هم اکنون در کشور برقرار است، روز به روز توسعه پایدار در کشور قوت می گیرد و همین امر سبب می شود تا سران جنبش غیرمتعهدها با اشتیاق تمام در ایران حضور یابند و ریاست این جنبش را برای سه سال به ایران واگذار کنند.

هراتی در ادامه افزود: امنیت نقش بسیار مهمی در پشت سر گذاشتن پله های کمال و ترقی و برای بالندگی و شکوفایی انسانی دارد.

وی اضافه کرد: درست است که خوراک و پوشاک در زمره نخستین نیازهای آدمی جای دارد اما انسان برای این که بتواند پله های کمال را طی و به جایگاه خداگونه دست یابد نیازمند امنیت است.

وی خاطرنشان کرد: نیاز به امنیت اجتماعی یکی از شاخص های توسعه پایدار است و اگر امروز امنیتی در جامعه برقرار است در نتیجه تلاش های نیروی انتظامی حاصل شده است.

هراتی در پایان گفت: هم در دوران دفاع مقدس و هم در دوران جنگ نرم که امروز گرفتار آن هستیم، مردان نیروی از فرزندان این مرز و بوم در برابر هجمه های دشمن محافظت کردند.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر