کد خبر: 71287 A

به میزبانی دانشگاه خوارزمی کرج:

این کنگره ملی و سراسری؛ با حضور محققین، دانشجویان، مسئولان کشوری و استانی در دو بخش ارائه مقالات علمی و پژوهشی در چهار پنل و نمایشگاه جانبی تحت عنوان پیشگیری و درمان ترک برگزار شد.

ایلنا: اولین کنگره سراسری اعتیاد و رفتارهای پرخطر در استان البرز به میزبانی دانشگاه خوارزمی کرج و با حضور پژوهشگران، اساتید, دانشجویان و محقیقین زندان‌های استان البرز برگزار شد.

به گزارش ایلنا در کرج، این کنگره ملی و سراسری؛ در سالن همایش‌های دانشگاه خوارزمی با حضور محققین، دانشجویان، مسئولان کشوری و استانی در دو بخش ارائه مقالات علمی و پژوهشی در چهار پنل و نمایشگاه جانبی تحت عنوان پیشگیری و درمان ترک؛ به همت اداره کل زندان‌های استان البرز برگزار شد.

دبیر شورای تحقیقات زندان‌های استان البرز در توضیح ویژه برنامه‌های این کنگره اظهار داشت: پنل‌های تخصصی در محور‌های رفتارهای پرخطر و سوء مصرف مواد، ارزیابی تشخیص و درمان‌های نوین سوء مواد، انگیزه و عوامل موثر بر عود مصرف و همچنین عواقب شوم ادامه روند این معظل ناپسند اجتماعی؛ با شرکت 13 نهاد؛ از جمله زندان‌های استان البرز برگزار شد.

همچنین حمیدرضا عزیزیان خاطر نشان کرد: اعضای شورای تحقیقات به ریاست سید ابوالقاسم علوی، مدیر کل زندان‌های استان البرز در تمامی پنل‌ها حضور فعال داشته و به ایراد سخنرانی پرداختند.

مجموعه فعالیت‌های حوزه درمان و پیشگیری زندان‌های استان البرز به عنوان تنها غرفه موجود در این کنگره در معرض دید مدعوین و بازدید کنندگان قرار گرفت.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر