کد خبر: 53339 A

جلسه هماهنگی انتخابات استان البرز:

لزوم رعایت معیارهای قانونی و دقت تمام دست اندرکاران در برگزاری انتخابات/ لزوم جلوگیری از ورود هر گونه شایعه به فضای انتخابات.

استاندار البرز گفت: انتخابات سال 92 بسیار مهم و تاثیر گذار است.

به گزارش ایلنا در کرج اولین جلسه هماهنگی مسئولان ستادهای انتخابات و هیئتهای نظارت شورای نگهبان و مجلس شورای اسلامی باحضور عربیان استاندار البرز در سالن شهدای استانداری البرز برگزار شد.

در ابتدای این جلسه ناصر رجبی معاون سیاسی استاندار گزارشی ازآخرین اقدامات صورت گرفته در سطح استان البرز ارایه و بر آمادگی همه مسئولین استان در جهت برگزاری انتخابات سال 1392 تاکید کرد.

همچنین در ادامه جلسه اصغر عربیان استاندار البرز با بیان این نکته که انتخابات پیشرو بسیار مهم و تاثیر گذار است گفت: همه ما باید در چارچوب قانون عمل کنیم.

استاندار البرز رعایت معیارهای قانونی و دقت تمام دست اندرکاران انتخابات را در اجرای این حماسه ملی خواستار شد و تاکید کرد: باید از ورود هر گونه شایعه به فضای انتخابات جلوگیری کرد.

در ادامه جلسه محمد جواد کولیوند، عزیز اکبریان و کیائی نژاد نمایندگان مردم در مجلس شورای اسلامی دیدگاه ها و گزارش اقدامات صورت گرفته در خصوص تشکیل هیئت نظارت بر انتخابات شورای اسلامی شهر و روستا و همچنین انتخابات ریاست جمهوری در سطح استان البرز را ارائه و بر برگزاری انتخابات سال 92 در کمال آرامش و در چهار چوب قانون تاکید کردند.

لازم به توضیح است در این نشست، معاون سیاسی،امنیتی واجتماعی استانداری، نمایندگان مجلس شورای اسلامی(رئیس واعضاء هیأت نظارت برانتخابات چهارمین دوره شوراهای اسلامی شهر و روستا) و رئیس هیأت نظارت برانتخابات یازدهمین دوره ریاست جمهوری، فرمانداران،معاونین سیاسی و انتظامی فرمانداری ها و مدیران کل سیاسی وانتخابات،مدیر کل روابط عمومی واطلاع رسانی استانداری حضور داشتند.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر