کد خبر: 4733 A

رئیس مجمع امور صنفی کرج خبر داد:

با توجه به شروع مهرماه و بازگشایی مدارس، اصناف مختلف لوازم التحریر،کیف و کفش دارای نرخ مصوب نیست اما برای نظارت بیشتر از امروز اکیپ بازرسی به اصناف گران فروش لوازم التحریر،کیف و کفش اخطار پلمپ خواهد داد.

ایلنا - كرج: ۳رستوران در جاده چالوس به علت استفاده از رنگ‌های خوراکی غیر مجاز جریمه نقدی ۱۰ الی ۱۲ میلیون تومانی شدند و ۵ رستوارن اخطار پلمپ دریافت کردند.

رئیس مجمع امور صنفی کرج در گفتگو با ایلنا با اشاره به اعزام اکیپ بازرسی اصناف به رستوران های جاده چالوس، گفت: طی بازدیدی که توسط اکیپ بازرسی اصناف از رستوران های جاده چالوس به عمل آمد ۴ رستوران با توجه به استفاده از مواد غذایی استاندارد و ارزان فروشی مورد تشویق قرار گرفتند و ۳ رستوران به علت استفاده از رنگ‌های خوراکی غیر مجاز جریمه نقدی ۱۰ الی ۱۲ میلیون تومانی شدند و ۵ رستوارن اخطار پلمپ دریافت کردند.

حمید کریمی افزود: با توجه به حساسیت موقعیت جاده چالوس و بازدید بیشتر گردشگران از این منطقه، این اکیپ بازرسی هفته دیگر به بازدید دوباره این رستوران‌ها خواهند رفت.

وی در پایان گفت: با توجه به شروع مهرماه و بازگشایی مدارس صنف‌های مختلف لوازم التحریر، کیف و کفش دارای نرخ مصوب نیست اما در راستای نظارت بیشتر اصناف، امروز اکیپ بازرسی در سطح شهر از ساعت ۴ بعدازظهر به بازدید از صنف‌های لوازم التحریر، کیف و کفش پرداخته و اصناف گران فروش اخطار پلمپ دریافت خواهند کرد.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر