کد خبر: 4592 A

رئیس هیئت اجرایی نظام مهندسی استان البرز:

هیئت مدیره پیشین در کانون مهندسین از وظیفه خود بسیار دور بودند و در برقراری ارتباطی منطقی و قانونی برای مجموعه نظام مهندسی با ارگان های دیگر بسیار ضعیف عمل کردند.

كرج - ایلنا: نظام مهندسی به عنوان سازمانی در دل اداره مسکن و شهرسازی با مدیریت هیئت قبلی نتوانست هویت مستقلی بیابد تا همه ارگان ها به عنوان نظامی مستقل با آن ارتباط برقرار کنند

رئیس هیئت اجرایی نظام مهندسی استان البرز در گفت و گو با ایلنا با اعلام اعضای هیئت مدیره جدید گفت: هیئت مدیره پیشین در کانون مهندسین از وظیفه خود بسیار دور بودند و در برقراری ارتباطی منطقی و قانونی برای مجموعه نظام مهندسی با ارگان های دیگر بسیار ضعیف عمل کردند.

محمدرضا اسکندری تصریح کرد: نظام مهندسی به عنوان سازمانی در دل اداره مسکن و شهرسازی با مدیریت هیئت قبلی نتوانست هویت مستقلی بیابد تا همه ارگان ها به عنوان نظامی مستقل با آن ارتباط برقرار کنند.

وی اشاره کرد: نظام مهندسی باید شناخت کاملی از خود و وظایف خود داشته باشد تا فارق از منافع شخصی و گروهی به فکر خدمت رسانی به مردم باشد.

وی اظهار داشت: هیئت مدیره پیشین هیئت خوبی نبوده است زیرا برنامه مدونی نداشت که طی دوران تصدی خود اجرا کند و آن را برای ادامه به هیئت مدیره جدید واگذار کند.

اسکندری ادامه داد: با توجه به مسائلی که وجود دارد اگر هیئت مدیره جدید نیز به دنبال حاشیه پردازی و منافع خاص گروهی باشند و اگر افراد سودجویی به این حاشیه ها دامن بزنند، بهره ثوابی از موقعیتی که به آن ها واگذار شده نخواهند برد.

وی در پایان گفت: هر انسانی در هر جایگاهی ظرفیت آن را دارد تا از حاشیه ها چشم پوشی و از ظرفیت های مفید خود در جهت درست استفاده کند از این رو امید می رود هیئت مدیره جدید در زمره این دسته از افراد باشند.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر