کد خبر: 41827 A

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی البرز:

توجه به حوزه ورزش و جوانان گامی مهم در راستای کاهش مسائل و معضلات اجتماعی است/تحقق نقش بازدارندگی ورزش، تنها با شناخت واقعی از نیازها و برنامه ریزی منسجم در این حوزه میسر خواهد شد.

ایلنا – کرج: شکرالله افتخاری معاون سیاسی، امنیتی و انتظامی فرماندار کرج گفت: توسعه ورزش البرز نیازمند برنامه ریزی مدون است.

به گزارش خبرنگارایلنا وی با بیان این مطلب در اولین کارگروه ورزش و جوانان شهرستان کرج تهیه و تدوین شناسنامه ورزشی در سطح این شهرستان را نیاز ضروری حوزه ورزش و جوانان عنوان کرد و گفت: با توجه به اهمیت موضوع و لزوم جمع آوری اطلاعات موردنیاز در جهت برنامه ریزی های آتی می بایست این مهم در دستور کار اداره ورزش و جوانان شهرستان کرج قرار گیرد.

افتخاری اظهار داشت: اطلاعات و آمار نیاز ضروری و زیرساختی هر جامعه ای است تا بتوان بر اساس آن نیازهای مردم را متناسب با جمعیت برنامه ریزی کرده و حوزه های مختلف را آسیب شناسی کرد.

وی تصریح کرد: در حوزه ورزش و جوانان نیز باید این مهم در دستور کار قرار گیرد تا اعتبارات این دستگاه بر اساس اطلاعات موجود و شناخت واقعی از نیازها اختصاص یابد.

این مسئول با بیان اینکه توجه به حوزه ورزش و جوانان گامی مهم در راستای کاهش مسائل و معضلات اجتماعی است، خاطر نشان کرد: توجه به ورزش و برنامه ریزی دقیق برای جوانان به واسطه ایجاد زیرساختهای لازم می تواند از بسیاری از معضلات و آسیب های اجتماعی از جمله؛ سرقت، اعتیاد و... جلوگیری به عمل آورد.

معاون سیاسی، امنیتی و انتظامی فرماندار کرج در پایان یادآور شد: تحقق نقش بازدارندگی ورزش، تنها با شناخت واقعی از نیازها و برنامه ریزی منسجم در این حوزه میسر خواهد شد.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر