کد خبر: 41820 A

فرماندار کرج:

درحال حاضر میزان ذخایر مرغ در استان به گونه ای است که هیچ نگرانی در زمینه کمبود مرغ وجود ندارد/هرگونه تغییر نرخ قمیت کالا و خدمات منوط به تصویب ستاد تنظیم بازار استان و سازمان صنعت و معدن و تجارت است /کشف 500 تن ارزاق عمومی احتکار شده مردم در استان البرز.

ایلنا – کرج: مهدی ایران نژاد فرماندار کرج گفت: درحال حاضر میزان ذخایر مرغ در استان به گونه ای است که هیچ نگرانی در زمینه کمبود مرغ وجود ندارد.

به گزارش خبرنگار ایلنا وی با بیان این مطلب که لازمه هرگونه تغییر نرخ قمیت کالا و خدمات منوط به تصویب ستاد تنظیم بازار استان و سازمان صنعت و معدن و تجارت است گفت: متاسفانه سودجویان به واسطه افزایش قیمت برخی مواد غذایی از جمله مرغ طی چند روز گذشته در پی بهره برداری اقتصادی خود بودند که به شدت با آنان برخورد شد.

این مسئول در ادامه سخنان خود با تاکید بر اینکه با تقویت و تداوم تیم های بازرسی ستاد تنظیم بازار شهرستان، فضا برای سودجویان و محتکران ناامن می شود، خاطر نشان کرد: با تشکیل ستاد تنظیم بازار شهرستان که با ورود عملیاتی تیم های بازرسی و نظارت دستگاه های ذی ربط همراه بوده است به واسطه رصد موضوعات مختلف مرتبط با اصناف، آرامش مناسبی بر بازار حاکم خواهد شد که این روند ادامه خواهد یافت.

رئیس ستاد تنظیم بازار شهرستان کرج همچنین با اشاره به اینکه طی هفته اخیر کشفیات مختلفی از انواع کالا و موادغذایی در سطح شهرستان داشته ایم، یادآور شد: کشف و ضبط کالاهای مذکور حاصل تعامل بسیار مطلوب و منطقی میان مسئولان دستگاه های مختلف با فرمانداری کرج است که شایسته تقدیر است.

وی افزود: در این راستا به واسطه ورود میدانی ستاد تنظیم بازار طی ماه های گذشته بالغ بر 500 تن ارزاق عمومی مردم، انبار احتکاری لوازم خانگی قاچاق به ارزش 60 میلیارد ریال طی سه روز گذشته، 60 تن برنج و 700 تن پودر لباس شویی کشف و ضبط شده که در بازار به نرخ دولتی در میان مردم توزیع می شود.

ایران نژاد در پایان با بیان این مطلب که توفیق ستاد تنظیم بازار شهرستان کرج در گرو همراهی و مشارکت مردم با مسئولان است اظهار داشت: هوشیاری درمقابله با توطئه ها و فراهم کردن بسترهای لازم برای ایجاد آرامش و رضایتمندی درمیان مردم مهمترین وظیفه مسئولان است که با ورود میدانی و آگاهی دادن به مردم وهمچنین برخورد قاطع با متخلفین نسبت به خنثی کردن فعالیتهای آنان باید اقدام کنند.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر