کد خبر: 33374 A

مدیرکل اداره استاندارد استان البرز خبر داد:

با عنایت به سیاست دولت مبنی بر فعال نمودن بخش خصوصی و واگذاری وظایف تصدی گری به بخش خصوصی بخشی از وظایف اداره كل استاندارد به شركتهای بازرسی تایید صلاحیت شده سازمان واگذار می شود

ایلنا - کرج: 3 شركت بازرسی در استان البرز تایید صلاحیت شده اند كه با توجه به نیاز استان ظرفیت خالی در این زمینه وجود دارد.

مدیر كل استاندارد البرز در گفتگو با خبرنگار ایلنا از برگزاری جلسه ای با شركتهای بازرسی تایید صلاحیت شده سازمان استاندارد خبر داد و گفت: با عنایت به سیاست دولت مبنی بر فعال نمودن بخش خصوصی و واگذاری وظایف تصدی گری به بخش خصوصی بخشی از وظایف اداره كل استاندارد به شركتهای بازرسی تایید صلاحیت شده سازمان واگذار می شود.

علی سعادتی افزود: كارشناسان این اداره كل بر روند اجرایی كار این شركتها بر اساس روشهای اجرایی و دستورالعمل ها ی مربوطه نظارت می نمایند.

وی ادامه داد: با عنایت به فرمایشات مقام معظم رهبری در خصوص اقتصاد مقاومتی باید راه كارهای كارشناسی با تمام قوا در راه كمك و حمایت از تولید كنندگان استان البرز باشند و در این راستا 3 شركت بازرسی در استان البرز تایید صلاحیت شده اند كه با توجه به نیاز استان ظرفیت خالی در این زمینه وجود دارد.

وی در پایان از متقاضیان درخواست کرد که اداره کل استاندارد استان البرز را در زمینه تاسیس شرکت بازرسی یاری کنند.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر