کد خبر: 32241 A

فرماندار کرج:

نهم دی ماه مصداق بصیرت و آگاهی ملتی است که گذشته خود و جایگاه تاریخی خود را به خوبی و با درایت لازم، درک کرده و به میدان آمده اند

ایلنا - کرج: انقلاب اسلامی ایران حاصل مجاهدتها و خون دلهایی است که از صدر اسلام انباشته شده و از کانون عاشورایی کربلا و خون خدا سیراب و امروز قافله خونبار آن به زمان حاضر و دوران ما ایرانیان رسیده است

به گزارش ایلنا به نقل از روابط عمومی فرمانداری کرج، فرماندار کرج در پیامی به مناسبت 9دی اظهار داشت: انقلاب اسلامی ایران حاصل مجاهدتها و خون دلهایی است که از صدر اسلام انباشته شده و از کانون عاشورایی کربلا و خون خدا سیراب و امروز قافله خونبار آن به زمان حاضر و دوران ما ایرانیان رسیده است.

مهدی ایران نژاد در ادامه این پیام افزود: ملت ایران نیز این رود خروشان را همراهی کرده و با اهداء چندین هزار شهید از فرزندان خود سهم و دین خود را به این جریان عظیم تاریخی ادا کرده است. نهم دی ماه مصداق بصیرت و آگاهی ملتی است که گذشته خود و جایگاه تاریخی خود را به خوبی و با درایت لازم، درک کرده و به میدان آمده اند.

وی یادآور شد: هرچند که فتنه 88 ترکیبی بود از تلاش دشمنان قسم خورده و تاریخی گفتمان انقلاب و کینه و کدورت برخی فریب خوردگان داخلی و کسانی که در این میدان سکوت کردند، اما با درس بزرگی که ملت در روز 9 دی به همه دادند ثابت شد که تعلق مردم به ولایت عمیق تر از آن است که فریب خوردگان و دشمنان تصور می کنند! و همه نخبگان و خواص و مدیران باید برای عبور از دامها و عاقبت به خیری، با جریان عظیم و بصیر مردم همراه شده و با خدمت بیشتر از گذشته ها عبرت گرفته و همگی به حریم امن ملت و ولایت وارد شوند و با خلوص نیت خدمتگزار مردم باشند.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر