کد خبر: 32133 A

فرماندار کرج مطرح کرد:

نواحی چهارگانه آموزش و پرورش شهرستان کرج به ستاد عتبات و عالیات 100 میلیون تومان کمک کرده اند

ایلنا-کرج: حمایت و همراهی روسای نواحی آموزش و پرورش شهرستان در مقاطع حساس و مختلف گامی بسیار مهم در راستای ترویج فرهنگ غنی ایرانی و مذهبی است که می تواند چراغ هدایتگری برای مردم بویژه نسل جوان باشد

به گزارش ایلنا به نقل از روابط عمومی فرمانداری کرج، فرماندار کرج در جلسه شورای آموزش و پرورش شهرستان کرج، اظهار داشت: حمایت و همراهی روسای نواحی آموزش و پرورش شهرستان در مقاطع حساس و مختلف گامی بسیار مهم در راستای ترویج فرهنگ غنی ایرانی و مذهبی است که می تواند چراغ هدایتگری برای مردم بویژه نسل جوان باشد.

مهدی ایران نژاد افزود: در شرایطی که دشمنان نظام و انقلاب و در راس آنها استکبار جهانی در قالب جنگ نرم هدف نهایی خود را تغییر نگرش مذهبی مردم تعیین کرده اند، ترویج فرهنگ اسلامی می تواند گامی بسیار مهم در جهت تقویت ریشه های درخت اسلام به شمار رود.

کارگروه شاخص بندی نواحی و مدارس کرج تشکیل می شود

این مسئول در بخش دیگری از سخنان خود بر ضرورت تشکیل کارگروهی برای شاخص بندی نواحی و مدارس کرج تاکید کرد و گفت: استفاده از دو اهرم تشویق و تنبیه برای مدیران مدارس و تعریف شاخص های مختلف؛ بهداشتی، فرهنگی، تربیتی و... تاثیر بسزایی در روند بهبود این شاخص ها دارد.

ایران نژاد یادآور شد: توجه مدیران نواحی آموزش و پرورش در نظام تعلیم و تربیت بر مبنای توجه به امور تربیتی و پرورشی است که باید بیش از پیش در برنامه ریزی های فرهنگیان مورد توجه قرار گیرد.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر