کد خبر: 26464 A

مدیرعامل شرکت پست استان البرز:

مذاکراتی در جهت راه‌اندازی مقطع کارشناسی ارشد رشته پست و پذیرش دانشجو در این مقطع با وزارت علوم تحقیقات و فناوری انجام شده است.

ایلنا-کرج:مراکز آموزشی این شرکت تحت نظر دانشگاه جامع علمی کاربردی در 10 استان کشور مشغول آموزش 1500 دانشجو در مقطع فوق دیپلم و لیسانس است.

به گزارش ایلنا به نقل از روابط عمومی اداره پست استان البرز، رئیس هیئت‌مدیره و مدیرعامل شرکت پست گفت: مذاکراتی در جهت راه‌اندازی مقطع کارشناسی ارشد رشته پست و پذیرش دانشجو در این مقطع با وزارت علوم تحقیقات و فناوری انجام شده است.

محمدحسن کرباسیان با بیان اینکه در چهار سال اخیر 400 نفر در مقاطع کاردانی و کارشناسی فارغ‌التحصیل شده‌اند افزود: مراکز آموزشی این شرکت تحت نظر دانشگاه جامع علمی کاربردی در 10 استان کشور مشغول آموزش 1500 دانشجو در مقطع فوق دیپلم و لیسانس است.

مدیرعامل شرکت پست ارتقای دانش نیروی انسانی کارکنان و بالابردن سطح کیفی خدمات به ارباب رجوع را از اهداف راه‌اندازی این دانشگاه برشمرد و گفت: قطعا با بالا رفتن سطح علمی کارکنان، شاهد رشد و بالندگی در فعالیت‌های شرکت خواهیم بود.

وی در ادامه با بیان اینکه 90 درصد دانشجویان رشته پست را کارکنان و کارمندان شرکت پست و دفاتر خدمات ارتباطی تشکیل می‌دهند افزود: دانشگاه جامع علمی کاربردی از میان کارکنان و نیروهای دفاتر خدمات ارتباطی و دفاتر پیشخوان دولت و نیز کنکور سراسری در رشته پست پذیرش به عمل می آورد.

کرباسیان تصریح کرد: بالغ بر 50 درصد کارکنان شرکت پست دارای تحصیلات عالیه هستند که این رقم باید به 100 درصد ارتقا یابد.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر