کد خبر: 26396 A

مدیرکل اداره حمل و نقل و پایانه های استان البرز:

مر کز مدیریت راه های استان البرز به منظور مدیریت جریان ترافیك جاده ای، اطلاع رسانی از وضعیت رویدادهای ترافیكی به كاربران و نظارت بر نحوه رعایت قوانین و مقررات، ایام دهه فجر سال جاری افتتاح می شود

ایلنا -کرج: در سال جاری 4 دستگاه دوربین جدید نیز در محورهایی که فاقد دوربین نظارت تصویری هستند نصب و راه اندازی می شود که این دوربین ها به صورت آن لاین وضعیت محور های ارتباطی را گزارش می دهند.

مدیرکل اداره حمل و نقل و پایانه های استان البرز در گفت و گو با خبرنگار ایلنا گفت: همزمان با افزایش تردد در جاده ها و گسترش راه های کشور، مدیریت بر تردد نیز تحول یافته و باید از ابزارهای الکترونیکی برای کنترل و مدیریت ترافیک استفاده کرد.

محمدجواد عطرچیان در خصوص ضرورت ایجاد مرکز مدیریت راه ها در استان البرز گفت: وجود 4 محور پرتردد کشور و عبور مسافران 14 استان شمالی، غربی و شمال غربی کشور از محورهای ارتباطی این استان و همجواری با پایتخت، مدیریت و کنترل بیشتر ترافیک راه ها را ضروری می کند.

وی به وجود 7 دستگاه دوربین کنترل نظارت تصویری در محورهای ارتباطی استان از جمله خطوط رفت و برگشت مسیر های تهران- کرج، کرج – قزوین وکرج – چالوس اشاره کرد و افزود: در سال جاری 4 دستگاه دوربین جدید نیز در محورهایی که فاقد دوربین نظارت تصویری هستند نصب و راه اندازی می شود که این دوربین ها به صورت آن لاین وضعیت محور های ارتباطی را گزارش می دهند.

عطرچیان تصریح کرد: مرکز مدیریت راه های استان البرز که در ساختمان قدیم عوارضی مهرشهر تاسیس شده است، به منظور اطلاع رسانی از آخرین وضعیت راه ها و همچنین مدیریت جریان ترافیک جاده ای در ایام دهه فجر سال جاری افتتاح و به بهره برداری می رسد.

 

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر