کد خبر: 26349 A

کتاب الکترونیکی "فرهنگ اعلام شهدای دانشجو"، مستند زندگینامه هزار و 784 شهید دانشگاه ها و مراکز آموزش عالی از سوی نشر شاهد منتشر شد

ایلنا - کرج: ین نرم افزار شامل متن و محتوای کامل کتاب ارزشمند فرهنگ اعلام شهدای دانشجو، لیست اسامی شهدای دانشجو به ترتیب حروف الفبا، عکس و زندگینامه مختصری از هر شهید، با قابلیت جستجو، چاپ و علامت‌گذاری است.

به گزارش ایلنا به نقل از روابط عمومی بنیاد شهید و امور ایثارگران استان البرز، این نرم افزار شامل متن و محتوای کامل کتاب ارزشمند فرهنگ اعلام شهدای دانشجو، لیست اسامی شهدای دانشجو به ترتیب حروف الفبا، عکس و زندگینامه مختصری از هر شهید، با قابلیت جستجو، چاپ و علامت‌گذاری است.

بنا بر این گزارش کتاب الکترونیکی «فرهنگ اعلام شهدای دانشجو» روایت مستند زندگینامه هزار و 784 شهید، بر گرفته از کتاب فرهنگ اعلام شهدای دانشجو است که در سال جاری با همکاری بنیاد شهید و امورایثارگران، دفتر مشاور وزیر و اداره کل امور دانشجویان شاهد و ایثارگر وزارت علوم، تحقیقات و فن‌آوری به رشته تحریر در آمده و بر اساس فهرست وزارت علوم تنظیم شده است.

کتاب «فرهنگ اعلام شهدای دانشجو» توسط واحد انتشار آثار و اسناد شهدا و ایثارگران تصحیح، تنظیم و توسط نشر شاهد به زیور طبع آراسته شده است.

 

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر