کد خبر: 24595 A

مدیرکل پزشکی قانونی استان البرز خبر داد:

227 نفر در حوادث رانندگی استان البرز در هفت‌ماهه نخست سال جاری جان خود را از دست داده‌اند که این آمار در مقایسه با مدت زمان مشابه سال گذشته، نه دهم درصد افزایش داشته است.

ایلنا - کرج: در مهر ماه امسال تعداد 34 نفر (24 مرد و 10 زن) جان خود را در تصادفات از دست دادند كه این رقم در مقایسه با مدت مشابه سال قبل 21.4 درصد افزایش یافته است.

مدیر کل پزشکی قانونی استان البرز در گفت و گو با خبرنگار ایلنا گفت: در هفت‌ماهه نخست سال جاری، 227 نفر در حوادث رانندگی استان البرز جان خود را از دست داده‌اند که این آمار در مقایسه با مدت زمان مشابه سال گذشته، نه دهم درصد افزایش داشته است.

عباس مینوی ادامه داد: از مجموع تلفات حوادث رانندگی هفت‌ماهه امسال در استان البرز 174 نفر مرد و 53 نفر زن بودند.

وی تصریح کرد: بیشترین تلفات حوادث رانندگی با 132 مورد در جاده‌های برون شهری و پس از آن با 75 مورد در تصادفات درون شهری، 18 مورد در جاده‌های روستایی و دو مورد نامعلوم گزارش شده است.

مینوی افزود: در حوادث رانندگی هفت‌ماهه امسال چهار هزار و 366 نفر (سه هزارو 15 مرد و یك ‌هزارو 351 زن) مصدوم شده‌اند كه نسبت به مدت مشابه سال قبل افزایش یافته است.

وی در پایان اظهار داشت: در مهر ماه امسال تعداد 34 نفر (24 مرد و 10 زن) جان خود را در تصادفات از دست دادند كه این رقم در مقایسه با مدت مشابه سال قبل 21.4 درصد افزایش یافته است.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر