کد خبر: 101155 A

مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان البرز خبر داد:

شرکت در کلیه برنامه های این هفته برای کلیه علاقه مندان به سیره اهل بیت (ع) به خصوص امام هشتم شیعیان آزاد و رایگان است.

ایلنا: مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان البرز از آغاز هفته فرهنگ رضوی از ۱۵ شهریور ماه خبر داد.

به گزارش ایلنا در کرج، مجتبی ابراهیمی با اعلام این خبر افزود: امسال، دومین سال متوالی است که برنامه‌های متنوع هفته فرهنگ رضوی در البرز برگزار می‌شود.

وی اظهار داشت: برنامه‌های هفته فرهنگ رضوی در استان البرز از ۱۶ شهریور ماه آغاز و تا ۲۶ همین ماه ادامه خواهد داشت.

وی خاطر نشان کرد: در طول این هفته کلیه ادارات ارشاد استان به همراه برخی ادارات دیگر میزبانی برگزاری برنامه‌ها را به عهده دارند.

وی افزود: ادارات بهزیستی شهرستان‌ها، کانون‌های فرهنگی هنری مساجد، فرهنگسرا‌ها و ادارات آموزش و پرورش، امسال برگزاری بخشی از برنامه‌های این هفته را عهده دار شده‌اند.

ابراهیمی ادامه داد: نمایشگاه کتاب، نمایشگاه عکس رضوی، نمایشگاه تجسمی، بخش نمایشگاهی این هفته را در مناطق مختلف استان پوشش می‌دهند.

این مسئول از برگزاری مسابقه کتابخوانی، شب شعر رضوی، برگزاری نمایش صحنه‌ای و خیابانی به عنوان بخش دیگری از برنامه‌های این هفته نام برد.

مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی البرز تصریح کرد: برگزاری نشست‌های سبک زندگی، کارگاه خوشنویسی، همایش مذهبی و قرآنی بخش دیگری از برنامه‌های این هفته هستند.

وی ابراز داشت: شرکت در کلیه برنامه‌های این هفته برای کلیه علاقه مندان به سیره اهل بیت (ع) به خصوص امام هشتم شیعیان آزاد و رایگان است.

وی در پایان خاطر نشان کرد: بدون شک برگزاری چنین برنامه‌هایی تاثیر به سزایی در ترویج فرهنگ رضوی و آشنایی مردم به ویژه جوانان با سیره عملی و اخلاقی امام رضا (ع) خواهد داشت.

مجتبی ابراهیمی، ارشاد البرز، آغاز به کار هفته فرهنگ رضوی در استان البرز
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر