کد خبر: 101150 A

به همت ارشاد و شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان البرز:

در این همایش، ضمن تاکید برانجام کار فرهنگی در مقوله پیشگیری از اعتیاد، برنقش خانواده ها و همچنین حفظ سلامت بهبودیافتگان اشاره و بر تشویق بهبودیافتگان توسط خانواده، دوستان و جامعه تاکید شد.

ایلنا: با همکاری و مشارکت اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان البرز و شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان البرز همایش بهبودیافتگان از اعتیاد برگزار شد.

به گزارش ایلنا در کرج، همایش بهبود یافتگان از اعتیاد با حضور بهبود یافتگان و جمعی از مسئولین استانی در سالن استاد سیروس صابر اداره کل فرهنگ و ارشاد برگزار شد.

در این همایش که باحضور مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی، مدیرکل اموراجتماعی استانداری، مدیرکل اطلاعات و مسئولین ستاد مبارزه با مواد مخدر در استان البرز برگزار شد، سرهنگ زنگی جانشین فرماندهی انتظامی استان ضمن تاکید بر انجام کار فرهنگی در مقوله پیشگیری از اعتیاد، برنقش خانواده‌ها و همچنین حفظ سلامت بهبودیافتگان اشاره و بر تشویق بهبودیافتگان توسط خانواده، دوستان و جامعه تاکید نمود.

در ادامه عسگری مورودی مدیرکل اموراجتماعی استانداری البرز ضمن تقدیر و تشکراز مسئولین برگزار کننده همایش نجات یافتگان اظهار داشت: این همایش جشن اراده-عشق و آگاهی است و تاثیر عنصر محبت را در خانواده بسیار مهم دانست.

وی همچنین از تلاش‌های اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی در بحث فرهنگ سازی و اقدامات انجام شده در بحث پیشگیری از اعتیاد تقدیر و تشکر نمود و گفت: باتوجه به اینکه در شرایط فعلی جامعه با جنگ نرم و تهاجمات فرهنگی و بحث بحران هویت در جوانان روبرو هستیم فرهنگ سازی و رسیدگی به امور فرهنگی و اجتماعی جامعه می‌تواند بسیار موثر و تاثیرگذار باشد.

در پایان این مراسم از مسئولین انجمن‌های ترک اعتیاد و تعدادی از بهبودیافتگان از اعتیاد در استان البرز تقدیر به عمل آمد.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر