کد خبر: 98992 A

عملیات گازرسانی به قطب‌های صنعتی داران و چادگان و دهکده دوم شهر زاینده رود در این فاصله آغاز می‌شود و گاز ۴۰ مرغداری در شهرستان گلپایگان و ۷ مرغداری در شهرستان اردستان به بهره‌برداری خواهد رسید.

ایلنا: مدیرعامل شرکت گاز استان اصفهان با از کلنگ زنی ۱۳۰ طرح بزرگ گازرسانی با هزینه‌ای بیش از ۲۵۰ میلیارد ریال خبر داد و گفت: در هفته دولت امسال پروژه گازرسانی به ۷۲روستا از توابع شهرستان‌های نائین، اردستان و سمیرم به بهره برداری رسیده و عملیات اجرائی ۵ روستا در شهرستان‌های فریدون‌شهر و فریدن آغاز می‌شود.

به گزارش ایلنا از اصفهان، سعید مومنی بهره‌برداری از طرح گازرسانی به ۷۷روستا را موجب اشتغال‌زایی مستقیم برای بیش از ۱۶۰ نفر دانست و افزود: عملیات گازرسانی به قطب‌های صنعتی داران و چادگان و دهکده دوم شهرزاینده رود در این فاصله آغاز می‌شود و گاز ۴۰ مرغداری در شهرستان گلپایگان و ۷ مرغداری در شهرستان اردستان به بهره‌برداری خواهد رسید.

وی احداث ساختمان امداد درشهرستان‌های کاشان و شهرضا را از دیگر پروژه‌های خدمت رسانی گاز استان اصفهان در هفته دولت عنوان کرد و گفت: در حال حاضر ۹۹ درصد جمعیت استان از نعمت گاز طبیعی بهره‌مند هستند.

مدیر عامل شرکت گاز استان پیش بینی کرد: پروژه‌هایی که در این ایام عملیات اجرایی آن‌ها آغاز می‌شود شامل؛ گازرسانی به ۲روستای فریدونشهر، ۳روستای فریدن، قطب‌های صنعتی داران و چادگان و نیز گازرسانی به دهکده دوم زاینده رود طی حداکثر ۱۸ماه تکمیل وبه بهره داری برسد.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر