کد خبر: 9206 A

مسئول نهاد دانشگاه کاشان:

مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه کاشان گفت: امر به معروف و نهی از منكر یكی از شاخه های اصلی مسلمان است

ایلنا- کاشان: مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه کاشان گفت: امر به معروف و نهی از منكر یكی از شاخه های اصلی مسلمان است.

به گزارش خبرنگارایلنا در کاشان،حجت الاسلام عباس خادمیان در جمع نمازگزاران مسجد دانشگاه كاشان در توضیح و تفسیر آیه ی110 سوره ی آل عمران افزود: مسئله ی اصلاح اجتماعی فقط با حكم و قانون و غیره حل نمی شود، بلكه باید خود افراد دخیل باشند و امر به معروف و نهی از منكر را انجام دهند.

وی با اشاره به اینکه، برخی برای برخورد با بد حجابی کار فرهنگی را لازم می دانند اظهار داشت: كار فرهنگی به جای خود، اما باید با حرمت شكنان برخورد شود.

وی یادآورشد: خوشبختانه در دانشگاه كاشان همه مباحث فرهنگی برای اقشار دانشگاهی پیش بینی شده است و دیگر قصوری در زمینه ی حجاب و عفاف بخشودنی نیست.

مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه کاشان، با اشاره به عزم جدی ریاست و مسئولان دانشگاه در برخورد با بدحجابی خاطر نشان کرد: دانشجویان این دانشگاه، با تنظیم طوماری بزرگ خواستار برخورد با پدیده ی زشت بدحجابی می باشند.

وی تأكید كرد: استادی كه نگاه سكولار دارد و همچنین دانشجویی كه شئونات اخلاقی را رعایت نكند جایش در دانشگاه نیست.

حجت الاسلام خادمیان، وضعیت حجاب خواهران در دانشگاه کاشان را خوب توصیف کرد و افزود: به یاری خدا بخش اعظم اساتید و دانشجویان این دانشگاه از نیروی خوب و ارزشی هستند

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر