کد خبر: 9197 A

عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام:

روز گذشته گردهمایی رزمندگان و بسیجیان آران و بیدگل با عنوان "عاشقان ولایت" در مصلی نماز جمعه این شهرستان برگزار شد.

ایلنا - آران و بیدگل: روز گذشته گردهمایی رزمندگان و بسیجیان آران و بیدگل با عنوان "عاشقان ولایت" در مصلی نماز جمعه این شهرستان برگزار شد.

به گزارش خبرنگارایلنا در کاشان در این گردهمایی كه با حضور محمد حسین صفار هرندی عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام و مشاور فرماندهی كل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی و جمعی از مردم شهید پرور آران و بیدگل برگزار شد، وزیر سابق فرهنگ و ارشاد اسلامی با بیان اینكه دشمن با توجه به یك سری اطلاعات غلط تصمیم گرفت به ایران حمله كند خاطر نشان كرد: این اطلاعات غلط منشأ گرفته از مشورت با مستشاران آمریكایی بود كه قبل از انقلاب در ایران حضور داشتند و بعد از انقلاب فراری شدند.

وی در ادامه افزود: صدام در تصور غلطی كه از ایران داشت فكر می كرد با كشوری روبه رو می شود كه بی كس و تنهاست ولی این طور نبود.

عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: جنگی كه 8 سال طول كشید، ‌80 سال كشور را بیمه كرد و علم های گوناگونی كه هم اكنون در كشور به دست آوردیم حاصل جنگ تحمیلی است.

محمد حسین صفار هرندی در پایان سخنان خود خاطر نشان كرد: آمریكا و اسرائیل بدانند كه نمی توان با ایران به جنگ پرداخت چرا كه ایران به كشور قدرتمندی تبدیل شده است.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر