کد خبر: 9195 A

همزمان با بازگشایی مدارس در مهر ماه نمایش شاد و موزیکال(بزبز قندی) در فرهنگسرای مهر سازمان رفاهی تفریحی شهرداری کاشان به روی صحنه می رود.

ایلنا - کاشان: مدیر عامل  سازمان رفاهی تفریحی شهرداری کاشان گفت: همزمان با بازگشایی مدارس در مهر ماه نمایش شاد و موزیکال(بزبز قندی) در فرهنگسرای مهر سازمان رفاهی تفریحی شهرداری کاشان به روی صحنه می رود.

مهدی نادعلی در گفتگوبا خبرنگار ایلنا  درکاشان  با اعلام این خبر افزود: این نمایش با هدف خلق لحظاتی شاد و جذاب، تقویت روحیه و افزایش حس نشاط و شادمانی در کودکان با موضوع و محور تربیت پیام هایی را در قالبی شاد و موزیکال ظرف مدت 50 دقیقه به کودکان و نوجوانان ارائه می­کند.

به گفته وی، این نمایش شاد با هنرمندی گروه نمایش سکوت با بازیگری محمد حمیدی شاد، وحید­رضا صادق­پور، مهیار عسگری، رضا رادبخت، زهرا عربی و مریم رادبخت به منظور انتقال صحیح مفاهیم برای کودکان و نوجوانان اجرا می شود.

مدیرعامل سازمان رفاهی تفریحی شهرداری كاشان اظهار داشت: در این نمایش سعی شده با بهره­گیری از مفاهیم و جملات ساده، آموزه های اخلاقی و تربیتی در راستای ارتقاء فرهنگ شهرنشینی با زبانی گویا به کودکان و نوجوانان آموزش داده شود.

نادعلی گفت: نمایش (بزبز قندی) با طراحی و کارگردانی رضا رادبخت روایتی از حکایت کهن و شیرین بزبز قندی و سه فرزند او به نام شنگول، منگول و حبه انگور است که گرگی قصد فریب آن­ها را دارد.

شایان ذکر است: کودکان و نوجوانان می­توانند به همراه خانواده خود همه روزه تا چهارشنبه 12 مهر ماه در فرهنگسرای مهر به تماشای این نمایش بنشینند.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر