کد خبر: 9187 A

فرمانده انتظامی اصفهان خبر داد:

دیدگاه پلیس این است که اصناف بر فرهنگ، مسایل اجتماعی مردم، سیاست گذاری مسوولان، وحدت بین مردم و حتی امنیت جامعه تاثیر مستقیم دارند.

ایلنا - اصفهان: فرمانده انتظامی اصفهان از کسب رتبه بر‌تر پلیس امنیت عمومی و اداره نظارت بر اماکن عمومی استان در کشور خبر داد و گفت: این موفقیت، نتیجه همکاری و همراهی اتحادیه‌های صنوف مختلف اصفهان با یگان‌های پلیس بوده است.

به گزارش خبرگزاری ایلنا، سردار عبد الرضا آقاخانی در همایش پلیس، اصناف و امنیت، اظهار داشت: برخی فکر می‌کنند که اصناف فقط در جبهه اقتصادی تاثیر گذار هستند اما دیدگاه پلیس این است که اصناف بر فرهنگ، مسایل اجتماعی مردم، سیاست گذاری مسوولان، وحدت بین مردم و حتی امنیت جامعه تاثیر مستقیم دارند.

وی اصناف را سرمایه‌های اجتماعی پلیس خواند و گفت: هر کدام از صنوف مختلف بازار به عنوان دیدبان و مکمل کار پلیس عمل می‌کنند.

فرمانده انتظامی استان اصفهان با اشاره به اینکه بازاریان اصفهان از تاثیرگذار‌ترین افراد در صحنه‌های حساس پیش از انقلاب، دفاع مقدس و صحنه سازندگی بوده‌اند، خاطرنشان کرد: امروز بازاریان و اتحادیه‌های صنوف اصفهان در جبهه اقتصادی کشور قرار دارند و همانگونه که کمر رژیم طاغوت را شکستند و در دفاع مقدس از جبهه‌ها پشتیبانی کردند، امروز هم با اتحاد و صمیمیتی که بین آنهاست، طرح اقتصاد مقاومتی که از سوی رهبر معظم انقلاب ارائه شده را محقق خواهند کرد.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر