کد خبر: 9181 A

شهردار کاشان:

شهردار کاشان از طراحی و احداث دو پل بتنی در دو نقطه از سطح شهر خبر داد.

ایلنا- کاشان: شهردار کاشان از طراحی و احداث دو پل بتنی در دو نقطه از سطح شهر خبر داد.

سعید مدرس زاده  در گفتگو با خبرنگارایلنادر کاشان با اعلام این خبر گفت: طراحی واحداث این پروژها درمحل تقاطع رودخانه حیدر و بلوار امیرالمومنین (ع) واقع در شهرداری منطقه دو و تقاطع رودخانه گازرگاه و باند شرقی بلوار ساحلی واقع در شهرداری منطقه یک انجام شده است.

وی با اشاره به مشخصات این دو طرح گفت: طراحی واحداث پل بتنی" تقاطع رودخانه گازرگاه و باند شرقی بلوار ساحلی" به ابعاد عرشه 8 در 50متر و مساحت 400 متر مربع سطح پل و40 درصد پیشرفت فیزیکی در حال احداث است.

وی تصریح کرد: احداث پل بتنی "رودخانه حیدر و بلوار امیرالمومنین (ع)" با عرشه ای به مساحت 17*31متر و و30 درصد پیشرفت فیزیکی از سال گذشته آغاز ودر حال احداث است.

شهردار کاشان قرار گرفتن نقاط مذکور درمسیر رودخانه های فصلی و عبور ایمن و آسان برای تردد شهروندان را از اهداف اجرای این طرح دانست.

مدرس زاده در ادامه از زیرسازی و جدول گذاری "بلوار بوستان" فاز دو ناجی آباد واقع در شهرداری منطقه دو با 50 درصد پیشرفت فیزیکی به عنوان یکی دیگر از پروژه های در دست اجرای شهرداری در سال جاری خبر داد و گفت: عملیات اجرایی این پروژه با 7700 متر مکعب خاکبرداری در طول مسیر این پروژه و بارریزی 7300متر مکعب واجرای جدول گذاری و کانال جمع آوری آبهای سطحی در حال احداث است.

مدرس زاده در ادامه خاطر نشان کرد: این پروژه به طول800 متر و 1800 متر زیر سازی و جدول گذاری و اجرای رفوژ میانی و کانال آبرو از مشخصات فنی این پروژه است.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر