کد خبر: 9163 A

مدیر عامل شرکت فولاد مبارکه اصفهان:

رکورد تولید تختال، مگا مدول احیاء مستقیم و تولید محصولات ویژه در ناحیه فولادسازی و نورد پیوسته صبا و نورد گرم فولاد مبارکه شکست.

 ایلنا - اصفهان: مدیر عامل شرکت فولاد مبارکه اصفهان گفت: در دوران دفاع مقدس، برخی قدرت‌ها، به طور مستقیم و غیر مستقیم با ما درجنگ بودند اما اکنون به وضوح می‌بینیم که غرب و استکبار جهانی، کل دنیا را برای مبارزه با نظام مقدس جمهوری اسلامی و متوفق کردن چرخ‌های صنعت و بنیادهای توسعه آن هم قسم کرده است.

به گزارش خبرگزاری ایلنا، سمیعی‌نژاد با بیان این مطلب گفت: با همه این شرارت‌ها و در سایه الطاف الهی شاهد تلاش و دلاوری مردان و فرزندان غیور این مرز و بوم هستیم که با مقاومت و پیشرفت‌های خود، هر روز به شکلی تازه، جواب دندان شکنی به استکبار و صهیونیسم جهانی می‌دهد.

 با اشاره به رشد تولید و رکورد شکنی در تولید تختال، مگا مدول احیاء مستقیم و تولید محصولات ویژه در ناحیه فولادسازی و نورد پیوسته صبا و نورد گرم فولاد مبارکه، اظهار داشت: دستیابی به رکوردهای جدید در واحدهای تاندوم می‌ل، نورد دو قفسه‌ای و خطوط تولید ورق‌های گالوانیزه، رنگی و قلع اندود نیز حاصل تلاش تمام کارکنان این شرکت بوده است.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر