کد خبر: 84542 A

در این طرح که با عنوان نشاط و پویایی اجرا می شود کلاس‌های مختلفی در زمینه های قرآنی، آموزشی، فرهنگی، هنری، ورزشی، امداد و کمک‌های اولیه، علمی و اردویی برگزار خواهد شد.

ایلنا: طرح غنی سازی اوقات فراغت تابستان ۹۲ جمعیت هلال احمر استان اصفهان از ابتدای تابستان در ۲۳ شعبه جمعیت هلال احمر در شهرستان‌های استان آغاز به کار کرده است.

به گزارش ایلنا از اصفهان، مدیر روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان اصفهان با اعلام این خبر گفت: در این طرح که با عنوان نشاط و پویایی اجرا می شود کلاس‌های مختلفی در زمینه های قرآنی، آموزشی، فرهنگی، هنری، ورزشی، امداد و کمک‌های اولیه، علمی و اردویی برگزار خواهد شد.

شهریار انصاری درباره برنامه‌های تابستانه هلال احمر افزود: در بخش آموزشی دوره‌های مختلف امداد و کمک‌های اولیه برگزار و به شرکت کنندگان در صورت قبولی در آزمون گواهینامه اعطا خواهد شد.

وی همچنین از برگزاری اردوهایی در این طرح خبر داد و تاکید کرد: با برگزاری اردوهایی در جهت تشویق نوجوانان و جوانان عضو، زمینه ها رغبت بیشتر در کسب مهارت‌های برای شرکت کنندگان در طرح فراهم می شود.

مدیر روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان اصفهان با اشاره به برگزاری مسابقات و دوره‌های آموزشی در بخش‌های ورزشی یادآور شد: با توجه به قرار گرفتن ماه مبارک رمضان در تابستان امسال برنامه‌های ویژه‌ای به مناسبت این ایام در طرح نشاط وپویایی (غنی سازی اوقات فراغت) پیش بینی شده است.

به گفته وی این طرح از ابتدای تیر تا پایان شهریور ادامه خواهد یافت و علاقمندان می توانند با مراجعه به کلیه شعب هلال احمر در سراسر استان درطرح غنی سازی اوقات فراغت هلال احمر شرکت کنند.

اوقات فراغت
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر