کد خبر: 82940 A

تکنسین تعمیرات خطوط اسیدشویی خبر داد:

بیرینگ‌های بکار رفته در این تجهیز از نوع خاصی بوده و باید از بازارهای خارجی تهیه شود که در این زمینه نیز با همکاری فولادمبارکه و شرکت‌های داخلی، مطالعات برای بومی کردن این نوع بیرینگ‌های خاص آغاز شده است.

ایلنا: تکنسین تعمیرات خطوط اسیدشویی فولادمبارکه اصفهان اعلام کرد: با کاهش ۵۰ درصدی مصرف بیرینگ‌ها و کاست‌های استرچ لولر اسیدشویی شماره ۲ فولاد مبارکه یک میلیارد و ۱۵۴ میلیون و ۷۷۰ هزار ریال صرفه‌جویی حاصل و از خروج ۸ میلیارد ریال ارز جلوگیری شد.

به گزارش ایلنا از اصفهان، علی عیدی هدف از اجرای این پروژه را کاهش مصرف بیرینگ‌ها و کاست‌های استرچ لولر و دستیابی به اهداف ناحیه و سازمان بیان کرد و گفت: اجرای این طرح کاهش ۵۷ درصدی مصرف تجهیزات فوق را به همراه داشته است.

وی با بیان این‌که اجرای پروژه هیچ هزینه‌ای برای سازمان در بر نداشته است، افزود: در این زمینه فقط از مشارکت و همفکری واحدهای تعمیرات مکانیک اسید شویی۲، دفتر فنی تعمیرات و قطعات یدکی، تعمیرگاه مرکزی، واحد خرید، برای بهینه کردن تجهیز فوق و رفع مشکلات طراحی و خرید قطعات بهره‌گیری شد.

تکنسین تعمیرات خطوط اسیدشویی فولامبارکه اصفهان یادآور شد: بیرینگ‌های بکار رفته در این تجهیز از نوع خاصی بوده و باید از بازارهای خارجی تهیه شود که در این زمینه نیز با همکاری فولادمبارکه و شرکت‌های داخلی، مطالعات برای بومی کردن این نوع بیرینگ‌های خاص آغاز شده است.

فولاد مبارکه
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر