کد خبر: 82909 A

عضو شورای شهر:

براساس برآوردهای شهرداری، كار بازسازی بافت‌های فرسوده با این روند در بهترین مناطق ۵۰ سال و در بدترین مناطق ۱۵۰ سال طول می‌كشد.

ایلنا: عضو شورای اسلامی شهر اصفهان با انتقاد از روند کند بازسازی بافت فرسوده گفت: براساس برآوردهای شهرداری، كار بازسازی بافت‌های فرسوده با این روند در بهترین مناطق ۵۰ سال و در بدترین مناطق ۱۵۰ سال طول می‌كشد.

به گزارش ایلنا، وحید فولادگر خواستار تلاش بیشتر مسولان شهرداری و دیگر دستگاه‌ها و سازمان‌ها برای تسریع در روند نوسازی بافت فرسوده شد و افزود: امیدوتاریم با این همكاری، گام‌های بزرگی برای احیای بافت فرسوده در اصفهان برداشته شود.

وی همچنین عملیاتی كردن طرح‌ها و پروژه‌ها و اعمال قوانین در مباحث ترافیكی را ضروری دانست و گفت: در بعضی از خیابان‌های شهر كه دارای مراكز تجاری هستند خطوط ویژه اتوبوس پیش بینی شده كه این امر به دلیل وجود تعداد واحدهای تجاری زیاد و مراجعات مردم و نبود پاركینگ عمومی مشكلات جدی در این خیابان‌ها ایجاد كرده است.

فولادگر ادامه داد: اتوبوس‌های شهری نه تنها امكان رفت و آمد در خط ویژه و لاین كناری آن را ندارند بلكه به سختی از لاین سوم خیابان عبور می‌كنند.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر