کد خبر: 82904 A

مدیر کل فرهنگ وارشاد اسلامی استان اصفهان:

نمایشگاه قرآن در اصفهان نسبت به سایر استان‌ها دارای کیفیت بسیار بالایی است و باید با همت و تلاش همه دست اندرکاران شاهد ارتقای بهتر این نمایشگاه باشیم تا استان اصفهان بتواند در زمینه قرآن فاخر و بالنده شود.

ایلنا: بازدید مردم از نمایشگاه قرآن باعث ایجاد فضای قرآنی در سطح جامعه می‌شود و موجی برای حرکت‌های پیش روی قرآن به وجود خواهد آمد و همچنین افق بلندی پیش روی اصحاب قرآن قرار خواهد گرفت.

به گزارش ایلنا از اصفهان، مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان با بیان این مطلب در نشست برنامه‌ریزی دهمین نمایشگاه قرآن کریم اصفهان، افزود: برپایی نمایشگاه قرآن کریم همچنین می‌تواند باعث ایجاد هم‌افزایی و تعامل بیشتر بین فعالان قرانی شود و انسجام بیشتری دربین مجامع قرآنی ایجاد کند.

حجت‌الاسلام والمسلمین محمد قطبی برپایی 9 نمایشگاه قرآن در اصفهان را کاری بزرگ و ارزشمند دانست و تصریح کرد: نمایشگاه قرآن در اصفهان نسبت به سایر استان‌ها دارای کیفیت بسیار بالایی است و باید با همت و تلاش همه دست اندرکاران شاهد ارتقای بهتر این نمایشگاه باشیم تا استان اصفهان بتواند درزمیه قرآن فاخر و بالنده شود.

وی با اشاره به ظرفیت‌های اداره کل ارشاد استان در بخش‌های مختلف مانند مطبوعات، نشر، هنرهای تجسمی، سینمایی، تئاتر، موسسات قرآنی و فرهنگی و... گفت: با برنامه‌ریزی می‌توان از این ظرفیت‌ها در برگزاری هرچه بهتر نمایشگاه قرآن کریم بهره‌مند شد.

نمایشگاه قران
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر