کد خبر: 82384 A

فرزند استاد کسایی:

نخستین سالگرد درگذشت استاد کسایی در حالی برگزار شد که تدارك ویژه ای برای این مراسم دیده نشده بود و همچون بسیاری از برنامه های این چنینی چند سخنرانی به همراه اجرای آواز بر سر مزار برگزار شد.

ایلنا: فرزند استاد کسایی اعلام کرد: از این پس به جای برگزاری مراسم سالروز درگذشت استاد كسایی، قصد داریم مراسمی را در سالروز تولد ایشان در روز ۳ مهر هر سال برگزار كنیم تا در روز ولادت استاد كسایی یادش را گرامی بداریم.

به گزارش ایلنا از اصفهان، در نخستین سالگرد درگذشت استاد مسلم نی و موسیقی دان برجسته کشورمان، شمار بسیاری از دوستداران این هنرمند فقید در آرامگاه تخت فولاد اصفهان گرد هم آمدند تا یاد و خاطره او را گرامی بدارند.

جواد كسایی فرزند وی درباره این مراسم گفت: اولین سالگرد درگذشت استاد كسایی بر سر مزار ایشان در تخت فولاد اصفهان و در تكیه سیدالعراقین برگزار شد.

وی با اشاره به اینکه تدارك ویژه ای برای این مراسم دیده نشده بود و همچون بسیاری از برنامه های این چنینی چند سخنرانی به همراه اجرای آواز بر سر مزار برگزار شد، تصریح کرد: بنده در این مراسم اعلام کردم كه از این پس به جای برگزاری مراسم سالروز درگذشت استاد كسایی، قصد داریم مراسمی را در سالروز تولد ایشان در روز ۳ مهر هر سال برگزار كنیم تا در روز ولادت استاد كسایی یادش را گرامی بداریم.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر