کد خبر: 82245 A

در بیانیه خانه صنعت و معدن اصفهان مطرح شد:

امیدواریم در پرتو توانایی منتخبان مردم، از یک سو شاهد زنده ماندن همیشگی زاینده رود و از سوی دیگر نظاره‌گر پیشرفت روزافزون صنعت و معدن و کار و تولید شهرمان باشیم.

ایلنا: ملت مؤمن و غیور ایران از منتخبان خود در حوزه ریاست جمهوری و شوراهای اسلامی شهر انتظار دارد در سالی که با نام حماسه سیاسی و حماسه اقتصادی مزین گردیده است تلاش مجدانه خود را به بهبود محیط کسب و کار، حمایت از کار و تولید و ارتقای هم جانبه جایگاه کشور معطوف کند.

به گزارش ایلنا از اصفهان، خانه صنعت و معدن اصفهان و کانون انجمن‌های صنفی کارفرمایان استان در بیانیه‌ای، پیروز حقیقی انتخابات را ملت بزرگ ایران دانست که به حول و قوه الهی توانست گامی استوار بردارد و گوهر نفوذ ناپذیر و چهرهٔ پرنشاط و مصمم و دل سرشار از امید و ایمان خود را به نمایش بگذارد.

در این متن تاکید شده: حماسه ماندگار مردم شریف ایران اسلامی و حضور پر شمار در پای صندوق‌های رأی برگ دیگری از تاریخ پرافتخار این سرزمین را رقم زد که پیروزی مطلق ایران و ایرانی بود.

اکنون که رئیس جمهور منتخب در راه سخت خدمتگزاری این ملت شریف پا گذاشت و با توکل به خدای منان سکانداری کشتی عظیم و پرتوان، اما غوطه ور در دریای پر طلاطم، را برعهده گرفت، باید همگان دست در دست هم دهند و با همکاری و رفاقت نگذارند بدخواهان این مرز و بوم رفاه و آسایش مردم را ابزار دستیابی به خواسته‌های پلید خود سازند.

همچنین توان ستودنی، کارآیی و شجاعت معیارهایی بود که منجر به انتخاب افرادی شایسته برای شورای اسلامی شهر اصفهان شد؛ امیدواریم در پرتو توانایی آن‌ها از یک سو شاهد زنده ماندن همیشگی زاینده رود و از سوی دیگر نظاره گر پیشرفت روزافزون صنعت و معدن و کار و تولید شهرمان باشیم.

خانه صنعت، معدن و تجارت و کانون انجمن‌های صنفی کارفرمایان استان اصفهان به نمایندگی از جامعه بزرگ کار و تولید شکل‌گیری این حماسه باشکوه را به محضر رهبر بزرگوار انقلاب اسلامی حضرت آیت الله خامنه‌ای (مدظله العالی)، رییس جمهور منتخب دکتر حسن روحانی، اعضای منتخب شورای اسلامی شهر اصفهان و مردم عزیز کشورمان تبریک و تهنیت عرض می‌نماید.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر