کد خبر: 7895 A

از ملت‌های مسلمان و آزاده جهان می‌خواهیم همانگونه که دشمنان دین و هر روز با اهانت‌های مکرر، قلوب مسلمانان را جریحه‌دار می‌کنند؛ با ادامه اعتراضات و راهپیمایی‌های خود به استکبار و صهیونیسم بفهمانند ما تا نابودی آنان این راه را ادامه خواهیم داد.

اصفهان – ایلنا: راهپیمایی شکوه نبوی در محکومیت اهانت به ساحت مقدس پیامبر اکرم (ص) از ساعت ۹ صبح امروز با تجمع مردم مومن و ولایت‌مدار اصفهان در میدان امام حسین (ع) آغاز شد و پس از حرکت به سمت میدان انقلاب پایان یافت.

به گزارش خبرگزاری ایلنا، متن قطع نامه‌ای که در پایان این راهپیمایی صادر شد به شرح زیر است:

«یک‌بار دیگر شیاطین کوردل با خیال واهی ضربه زدن به دین مبین اسلام و آیین پاک و شریعت ناب و زلال محمد (ص) آخرین و کامل‌ترین دین خداوند به ساحت مقدس و ملکوتی نبی مکرم اسلام هتک حرمت نمودند. دستان نفرین شدهٔ آمریکای پلید و صهیونیسم شنیع هر روز از آستینی برون می‌آید و نمادهای انسان کامل و اسوه‌های حسنهٔ الهی را آماج تیرهای زهرآگین خود می‌کند.

آنان از سنخ‌‌ همان جاهلان بدطینت و زشت مرام عصر بعثت و روزگار هجرت‌اند که برای جلوگیری از طلوع اسلام ناب محمدی (ص) از هیچ ترفند و مکر و حیله‌ای فروگذار نکردند غافل از آنکه ارادهٔ الهی بر این تعلق گرفته بود که اسلام را تفوق بخشد و کلمه ا... را نه تنها بر جزیره العرب، که بر همهٔ آفاق عالم چیره سازد. ما این قبیل اقدامات زنجیره‌ای که طراحی سازمان سیای جنایتکار و شبکه جاسوسی موساد پلید است و انهدام ارزش‌های انسانی و ملکوتی و اختلاف پیروان ادیان توحیدی را دستور کار قرار داده، محکوم و با حضور گسترده در راهپیمایی این توطئهٔ شوم اعلام می‌داریم:

۱- از ملت‌های مسلمان و آزاده جهان می‌خواهیم همانگونه که دشمنان دین و وحدانیت هر روز با اهانت‌های مکرر، قلوب مسلمانان را جریحه‌دار می‌کنند؛ با ادامه اعتراضات و راهپیمایی‌های خود به استکبار و صهیونیسم بفهمانند ما تا نابودی آنان این راه را ادامه خواهیم داد. ۲- اکنون که ایران به عنوان الگوی بیداری اسلامی در جهان مطرح شده است و دشمنان بشریت با هدف خاموش کردن این نور الهی و مقابله با اصل اسلام و پیامبر عظیم شأن حضرت ختمی مرتبت وارد این میدان شده‌اند، بدانند همانگونه که امام راحل فرمودند: «اگر دشمنان در مقابل دینمان بایستند ما در مقابل دنیایشان می‌ایستیم.»؛ اعلام می‌نماییم تا آخرین قطرهٔ خونمان از ارزش‌های مکتب الهی و پیامبر اسلام دفاع خواهیم کرد.

۳- ما، دولت آمریکا و صهیونیسم جهانی را متهم ردیف اول این جنایت دانسته و اعلام می‌کنیم اگر مسببان این جنایت شنیع را به مجازات نرسانند، خود باید منتظر عذاب الهی و شعله‌های خشم مسلمانان جهان باشند.

۴- ما مردم اصفهان، انتظار داریم با توجه به اینکه ریاست سران عدم تعهد و مجمع تقریب مذاهب و مجمع بیداری اسلامی با ایران اسلامی می‌باشد، مقامات مسوول جمهوری اسلامی با استفاده از تمامی ظرفیت‌ها در بسیج کشورهای عضو و برگزاری نشست‌های ویژه با مشارکت ادیان الهی اقدامات جدی در مقابله با این‌گونه جسارت‌ها به ارزش‌های الهی به عمل آوردند.

۵- ما مردم اصفهان از اندیشمندان، هنرمندان و فرهیختگان جهان اسلام درخواست می‌کنیم برای معرفی چهرهٔ نورانی نبی مکرم اسلام (ص) تمام توان خود را به کار گیرند و هنرمندانه ویژگی‌های شخصیت بی‌نظیر پیامبر ختمی مرتبت را به جهان عرضه نمایند.

۶- ما مردم ولایت‌مدار اصفهان رمز عزت و موفقیت خود را در اطاعت و پیروی از ولی امر مسلمین حضرت آیت‌ا... خامنه‌ای دانسته و در مقابله با دشمنان خدا و پیشبرد اهداف اسلام و قرآن و آرمان‌های امام راحل با رهبر خویش تجدید بیعت می‌نماییم.»

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر