کد خبر: 7710 A

شهرداركاشان در گفتگو با ایلنا:

هر چند امكانات سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری كاشان نسبت به سرانه آن پایین است ولی توان مدیریتی و از جان گذشتگی پرسنل خدوم این سازمان بر هیچ كس پوشیدن نیست.

ایلنا – كاشان: شهرداركاشان گفت: هرچند امكانات سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری كاشان نسبت به سرانه آن پایین است ولی توان مدیریتی و از جان گذشتگی پرسنل خدوم این سارمان برهیچ كس پوشیدن نیست.

« سعید مدرس زاده » در حاشیه مراسم رژه سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری كاشان به مناسبت روز آتش نشانی برگزارشده بود در گفتگو با خبرنگار ایلنا در كاشان، ضمن گرامی داشت هفته دفاع مقدس و تبریك سالروز ولادت حضرت علی ابن موسی الرضا (ع) و روز آتش نشانی گفت: درسال گذشته سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری كاشان عملكرد بسیار خوبی در خدمت رسانی و كمك به مردم داشته است.

وی تصریح نمود: هرچند امكانات سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری كاشان نسبت به سرانه آن پایین است ولی توان مدیریتی و از جان گذشتگی پرسنل خدوم آتش نشانی كاشان بر هیچ كس پوشیدن نیست.

شهردار كاشان با بیان اینكه ممكن است از نظر ایستگاه آتش نشانی در این شهرستان نسبت به استاندارد فاصله داشته باشیم گفت: به خاطر توان بالا و از جان گذشتگی عملیاتی سازمان آتش نشانی كاشان مشكلی نداریم به طوری كه در هركجا حادثه ای رخ دهد پرسنل زحمتكش این سازمان طبق ضریب زمانی كه مشخص شده است زودتر از موعد در محل حاضر می شوند.

مدرس زاده افزود: امیدواریم با آموزش و برنامه هایی كه در دست اجرا داریم بتوانیم با همكاری مردم فرهنگ سازی بیشتری در این سازمان دهیم.

شهردار كاشان همچنین از اعزام سومین سال متوالی كاروان دوچرخه سواری حرم تا حرم در هفته كرامت به همت سازمان رفاهی تفریحی شهرداری كاشان به مشهدالرضا (ع) خبرداد و گفت: آرزو می كنیم كه این كاروان در طول سفر با رعایت مقررات و ایمنی صحیح و سالم به مقصد برسد.

وی كاروان دوچرخه سواران كاشانی به حرم علی ابن موسی الرضا (ع) را به عنوان یك كارنمادین در سطح كشور عنوان كرد و گفت: نتیجه و بازتاب این كاروان با توجه به اینكه سومین سالی است كه از شهرهای مختلف كشور عبور می كنند بهتر از سالهای قبل خواهد.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر