کد خبر: 53521 A

مشکلات مردم خیابان هسا واقع در شهرک کاوه اصفهان با پیش بینی 2 فاز عملیات عمرانی خیابان سازی و پیاده رو سازی و همچنین سیستم دفع آب‌های سطحی هموار خواهد شد.

ایلنا- اصفهان:شهردار منطقه 7 گفت: خیابان هسا واقع در شهرک کاوه اصفهان با تراکم جمعیتی 144 نفر در هکتار می‌باشد که با پیش بینی 2 فاز عملیات عمرانی خیابان سازی و پیاده رو سازی و همچنین سیستم دفع آب‌های سطحی در این منطقه مشکل مردم هموار خواهد شد.

به گزارش خبرنگار ایلنا:احمدرضا مصور اصفهان گفت: خیابان هسا در فاز اول حد فاصل خیابان گلستان تا خیابان شهید احمدی بوده که در این پروژه در سال 1388 آغاز و در سال 1389 به اتمام رسیده است و مورد بهره برداری قرار گرفته است.

وی ادامه داد: در فاز اول عملیات خیابان سازی و دفع آب‌های سطحی صورت پذیرفت و در فاز دوم از میدان هسا و خیابان‌های هسای شمالی و حد فاصل خیابان شهید احمدی تا خیابان شهید غرضی به طول 600 متر است که در مهر ماه سال جاری آغاز به کار کرده و تا پایان تیر سال جاری به اتمام خواهد رسید.

شهردار منطقه 7تصریح کرد: هزینه عملیات اجرایی که شامل میدان و خیابان‌های هسای شمالی و جنوبی بوده است بالغ بر 16 میلیارد ریال می‌باشد.

وی هدف از اجرای این 2 فاز عمرانی را تسهیل و روان سازی عبور و مرور در معابر شهری و روان یازی ترافیک بیان کرد.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر