کد خبر: 53514 A

جانشین فرماندهی انتظامی استان خبر داد:

جانشین فرماندهی انتظامی استان اصفهان از انهدام 2 باند سرقت مسلحانه که از رانندگان خوروهای مسافر كش سرقت می كردند خبر داد.

سرهنگ" حسین حسین زاده"   اظهار داشت: یكی از موفقیت های خوب پلیس اصفهان در یك هفته گذشته انهدام دو باند سرقت مسلحانه شهرستان كاشان بود.

وی افزود: اعضای این باند كه با تهدید سلاح سرد از مغازه ها و همچنین رانندگان خودروهای مسافر كش سرقت می كردند همگی در یك اقدام ویژه و سریع پلیس آگاهی شهرستان شناسایی و دستگیر شدند و تعداد زیادی از اموال مسروقه در مخفیگاه آنان كشف و به مالباختگان تحویل داده شد.

این مقام مسئول بیان داشت: در مركز استان نیز طی یك هفته گذشته نزدیك به 10 نفر از سارقان حرفه ای توسط كارآگاهان پلیس آگاهی استان شناسایی و دستگیر شدند كه با دستگیری این ده ها فقره انواع سرقت كشف شد.

جانشین فرمانده انتظامی استان اصفهان با اشاره به نزدیكی روزهای پایانی سال و شروع خرید های نوروزی از مردم خواست، در این ایام دقت بیشتری داشته باشند و هوشیاری خود را در نگهداری اموال و تجهیزات خود حفظ كنند و در مواقع مشكوك نیز در سریع ترین زمان ممكن موضوع را از طریق شماره تلفن 110 به پلیس اطلاع دهند.

 

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر