کد خبر: 49826 A

پلیس آگاهی خبر داد:

یک زن و مرد كه تحت پوشش مسافر با تهدید سلاح سرد از رانندگان زورگیری می کردند با اقدامات ویژه پلیس آگاهی كمتر از سه روز شناسایی و دستگیر شدند.

اصفهان - ایلنا: به گزارش پایگاه خبری پلیس، یكی از شهروندان اصفهانی سراسیمه به یكی از كلانتری های شهر اصفهان مراجعه و به ماموران اظهار داشت: دو نفر كه یک مرد و یک زن بودند تحت پوشش مسافر سوار خودرو سواری وی شده و با تهدید سلاح سرد اقدام به زورگیری كرده و بلافاصله از محل متواری شده اند.

با اظهارات شاكی موضوع به صورت ویژه در دستور كار پلیس آگاهی قرار گرفت و کارآگاهان با استفاده از اطلاعات شاكی و بکار گیری چهره نگاری، تصویر متهمان را به دست آوردند.

دربررسی ها مشخص شد متهم مرد این پرونده كه "علی-س" نام دارد از افراد سابقه دار بوده که قبلاً با همدستی خانمی به نام "افسانه_ص" 23 ساله به صورت مشترک اقدام به سرقت می‌کرده است.

سرهنگ سلیمیان سرپرست پلیس آگاهی استان اصفهان گفت: با توجه به مستندات بدست آمده با همانگی مقام محترم قضایی اکیپی از کارآگاهان خبره اداره مبارزه با سرقتهای بعنف تشکیل و برای دستگری متهمین در محلهای احتمالی حاضر شدند تا اینکه سرانجام متهمان در یکی از محله های غرب اصفهان شناسایی و در عملیاتی غافلگیرانه همراه با مقادیری اموال سرقتی دستگیر شدند.

این مقام انتظامی با بیان اینكه متهمان پس از سرقت به انجام عمل بزهكارانه خود اعتراف كردند گفت:،هر دو متهم دستگیر شده برای سیر مراحل قانونی به مراجع قضایی تحویل كه با صدور قرار روانه زندان شدند.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر