کد خبر: 49782 A

از 4 اسفند ماه/

مدیر عامل سازمان رفاهی تفریحی شهرداری کاشان از پایان اجرای نمایش شاد "قلی، هپی و جادوگر" به کارگردانی محسن بلوری کاشانی خبر داد.

ایلنا - کاشان: مدیر عامل سازمان رفاهی  تفریحی شهرداری کاشان  از پایان اجرای نمایش شاد "قلی، هپی و جادوگر" به کارگردانی محسن بلوری کاشانی خبر داد.

« مهدی نادعلی » در گفتگو با خبرنگا رایلنا در کاشان با اعلام این خبر گفت: نمایش شاد قلی هپی و جادوگر به کارگردانی محسن بلوری کاشانی در حالی به اجرای خود، در فرهنگسرای مهر سازمان رفاهی تفریحی شهرداری کاشان پایان داد که بیش از یک هزار نفر تماشاگر به تماشای آن نشستند.

به گفته وی، نمایش شاد قلی، هپی و جادوگر پس از پشت سر گذاشتن 10 اجرا، روز 29 بهمن ماه آخرین اجرای خود را در تالار مهربان فرهنگسرای مهر به روی صحنه برد و در مدت 10 شب اجرا یک هزار نفر تماشاگر را میزبانی کرد.

وی افزود: این نمایش شاد با بازی وحید­رضا صادق­پور، مرتضی جعفرکاشانی، محمد عباس­زاده و مهسا آبیاتی در طول اجراهای خود میزبان کودکان و نوجوانان و خانواده­های بی شماری بود.

مدیر عامل سازمان رفاهی تفریحی شهرداری کاشان اظهار داشت: نمایش شاد قلی، هپی و جادوگر در قالبی شاد و پر نشاط جهت انتقال مفاهیم آموزشی به کودکان و نوجوانان به روی صحنه رفت.

گفتنی است: با پایان گرفتن اجرای این نمایش و استقبال خوب خانواده های کاشانی، خانواده ها به تماشای نمایش سرنخ در فرهنگسرای مهر دعوت می شوند.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر